bugün

iki gün önce gözüme çarptı o yemyeşil erikler... "yok yaa yanlış gördüm sanırım o başka bi şeydir" diye geçiştirdim veya inanmak istemedim. allah'a hayran olanları, anneye hayran olanları da gördü bu gözler ama.. ama işte. "erik" dedim, küçümsedim galiba içten içe. halbuki ben de severim yeşil eriği. geçen yaz boyunca 3 ay çıkmıştık. fırtınalı bi aşk yaşamıştık filan. sonra anlaşamadık ayrıldık ama arkadaş kaldık. neyse, özel hayatımı çok deşifre etmeye gerek yok. (sinirim bozuk. final haftam.. idare edin beni 2 hafta)

tanıma geçiyorum. facebook'ta "become a fan" çılgınlığının geldiği son nokta! heh! güzel oldu. bak silkindim ve size, en müge anlı tavrımı takınarak soruyorum ey erik fanatikleri!

lan lan... 499 tane erik hayranı siz manyak mısınız oğlum? kafayı mı sıyırttınız? az filan da değilsiniz. yeşil erik yazınca bi sürü grup geldi karşıma. gece gece gülme krizine girdim sizin sayenizde psikopat alienlar sizi. bi tane manyak da discussion board'a "yeşil erik süper bişi yaaa" yazmış. aşağıdaki yazılanlar daha da komik. aynen yazacağım. sizi şuan 70 milyon kişi izliyor. did you hear me? heee?

-bugünlerde ağaçlardaki erikler cok küçük ama ben bugün erik yedim yiyen var mı aramızda?

-nerde ağaç güzel kardeşim, kilosu 17 tl lerde...kıydık paraya hopp mideye.. (ahahah kopuk ya!)

-düştü düştü artık 3 tl ye.

-takmımı ailemi vatanımı bi de tuzlu eriğimi hiç bir şeye değişmem:D (takmını yazmış bu da heyecandan)

-nah şuanda yeşil erik & tuz yanımda ve onları bir bir tadına vara vara yiyorum! * Arkadaşlar yeşil erik çıktıı, çekirdekleri yumuşak ve kilosu 8 TLden aldım benn... *

bu da rahatsızlanmış iyice. organize olmuş bunlar ama ciddi manada. nerde daha ucuza satılıyor filan bayağı bi derin devlet gibi çalışıyor herifler. adamlardaki azime hayran kaldım.

emo'muz olmazsa olmaz.

-yyha çok seFiorum eriği hele yeşilinii mewsiminin gelmesini bütn snee bekliorum! (sen sevme lan)

-ayyyyyyy çook canım erik istedi..çok severim bol da tuz kütür kütür süperr...bir an önce çıksın artık yaa.

işte bir ibret dolu hikayemizin de sonuna geldik. siz siz olun..

-aa yeşil erik mi lan o?
-evet benim!
-yaa ben seni varhyaa çhok sefioruum yhaa bi resim çekilebilir miyisss? (emoca bilmiorum kusura bakmayın. anca bu kadar)
-tabii ki de! 333 (kendinden emin gülümsemeler eşliğinde..)
-ayhh ne kadar sertsin. kas mı bunlar küthür küthür yyhaa! 333

psikolojim altüst oldu. yatayım lan ben en iyisi.

edit: aramızdalar...
daha kötüsü için (bkz: facebook'ta yağmur sonrası toprak kokusu'nun hayranı olmak)
böyleleri de var..
çok daha kötüsü için
(bkz: testi çöz psikopatlık dereceni ölç)
bunu yapan bunu da yaptı;

(bkz: facebook ta ekmeğin hayranı olmak) *
buna ne demeli,

(bkz: çıkarmadan beş atabilenlerden misiniz)?