bugün

facebook'ta 3-4 dakikalık şarkıları 15 saniyede bir paylaşan insan modelidir. hangi teknolojiyi kullanıpta 4 dakikalık şarkıyı 12 saniye içinde dinliyordur henüz çözülememiştir. (3 saniyeyi paylaşma butonuna tıklamasına vs. veriyorum)

2 dakika içinde toplamda 40 dakika süren bir şarkı serisi yapar profilinde. ulan maden dinlemiyorsun, birazcık bekle, öyle paylaş da komik duruma düşme gerizekalı.
başkaları dinlesin diye paylaşan düşünceli insandır.
daha önce dinleyip, sevdiği şarkıları arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen insandır. arkadaşım tek derdin buysa, sana ülkenin içinde bulunduğu durumu anlatıp, iki dakikada toz pembe hayatının içine edebilirim.
paylaştığı şarkıları çok seven ve arkadaşlarının bu şarkıları dinlemesini isteyen insandır.
ama aslında hiç gerek yoktur o da ayrı.
en nefret ettiğim insan tipidir. amacı sadece, ben bu şarkıları dinliyorum görün gösterişidir.
hoşlandığı kişi açıktır. aklınca paylaşımlarıyla ona gönderme yapacaktır.
ergen gerisi sefil..sırf girenler çok şey görsün diye paylaşım yapıyorlar belki dinlemiyorlar bile
(bkz: facebook ta 1 dakikada dört şarkı paylaşan insan)
(bkz: facebook tan soğuma nedenleri)
alternatfileri için, (bkz: msn de 15 sn de bir nick değiştiren insan)
facebook' u her açtığında birden çok bildirim görmek isteyen , ilgi meraklısı insandır. sinir bozucu olmakla birlikte genelde yalakadırlar.
arkadaş listesinden çıkarılması gereken insandır.
Birşeyler paylaşmak için paylaşan insandır.
paylaşım sıçan insandır. sinir bozar.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)

sübhanallah ibretlik paylaşımları vardı.
arabistan'daki namazdan tut kuran'ı yırtan kızın kanguru'ya dönüşmesine kadar her şey vardı.
müzik listesini facebook profiline taşımış insandır.
müzik listesini facebook profiline taşımış insandır.
ilgi çekmeye çalışan yada ruh halini anlattığını sanan,birilerine mesaj yolladığını düşündüğüm kişidir.
paylaştığı şarkılara bakılıp ruhsal durumunun analiz edileceğini sanan kişidir.
1 dakikada 4. 1 saatte 240. bir günde ise 5760 video paylaşmış olan, genellikle evde kalmış kız kurusudur.
Tek amaci paylaşım olan bir topluluk. Tebrik etmek lazim kolay değil o kadar hizli tiklanipta paylaşmak.
sözlüğe gelse hiç şüphesiz seri eksi oy veren kişi olacak insandır.