bugün

Facebook'suz bir hayat bir ortam oluşursa,
Msn kullanımında artış ciddi bir şekilde gözlemlenir.
"evinize koşun facebook ile coşun,
facebook, şimdi sokaklar bomboş"*
en güzelidir. facebook'ta tanıdığın-tanımadığın onca insanla vıcık vıcık olmaktansa hiç olmamak daha iyidir.
facebooksuz hayat nasil olur bilmiyorumda Facebook Facebook olali boyle tarsilmamisdir. sonucuna ulastiran basliktir,
iki yıldır yaşadığım ama bir eksiklik hissetmediğim hayattır. arada kelimatöre takılıyordum eğleniyordum ama onun da çaresini buldum, bir sürü sitede varmış meğer. etrafımdaki herkesin resmen facebooktaki hesabına bağımlı olarak yaşadığını gördükçe, esas hesabımı kapattığım için kendimi ayrıcalıklı hissetmemi sağladı. ne bağımlılıkmış yahu.
edit: şimdi aklıma geldi sözlük, ayrıca da sırf arkadaş sayısı yüksek görünsün diye önüne geleni deli gibi profiline ekleyen ama aynı sınıfta karşılaştığında selam vermeyen tiplerle hiç olmazsa arkadaşmış gibi görünmekten kurtuldum ya, var mı daha rahatı?
gayet normal olan hayattır.
"bildirim var mı?" merakından bile pc başında harcanan on dakikanın, pencerenin önüne kuş yemi dökmek gibi daha güzel ve anlamlı işlere insanların vaktini harcayabilecek zemin oluşabilirdi.
facebook'da vaktini heba ettikten sonra hesabı kapatman ardından yaşadığın hayattır. süperdir.
Bundan 5-6 sene öncesine kadar milyonlarca kişinin yaşadığı hayat iken şimdiler de çok az kişinin yaşadığı hayattır. Gayet zevklidir aslında. facebook'dan daha başka vakit geçirecek yerler olduğunu anlatır insana.
benim için imkansız bir hayattır.
3 yıllık facebook hesabımı kapattım.
Pişman değilim(daha dün kapattım ulan ! )
facebook'tan gelecek mesajların engellendiğini bilemeyenlerin de yaşadığı hayattır.
(bkz: bir terapi olarak facebook kapatmak)
sağlam dişe benzer dedim çekilmez.

(bkz: gülse birsel)
sorunsuz ve daha sosyal bir hayattır.
(bkz: oh ne rahat)

not: bence çok gereksiz bir şey lan facebook. yonja olsa neysede, facebook ne aq.
bal gibi bir hayattır. facebook değil facebok mübarek. saçmasapan paylaşımlar, özlü söz yavşaklığı derken sıkıyor.
huzurlu hayattır. her saniye acaba birileri benim hakkımda kötü bir şeyler yazmış mıdır diye düşünmene gerek kalmaz.
facebook hayattan çıkarıldığında ortaya çıkan oldukça verimli bir hayattır.

(bkz: ömrün facebook ta geçmesi)
(bkz: ayyas filozof)
şimdikinden çok da farklı olmayacak bir hayattır. şu dünyada her şey mükemmel, tek sorun facebook sanki.
benim yaşadığım hatta sefasını sürdüğüm bir hayattır..
aslına bakarsanız güzel hayat.

ben şahsen facebook kullanıyorum fakat arkadaş listemin yüzde 90'ı gizli. herif bir giriyor aga, sabahtan akşama kadar ben diyim 10, siz diyin 20 tane paylaşım yapıyor. hiçbiri de sübhanallah'lık değil, deli oluyor insan. ben de gün içerisinde birden fazla paylaşımını yakaladığım insanları gizlemek suretiyle yok ettim ortalıktan.

facebook'a da girmeme pek gerek kalmamış oluyor. bi zik görebildiğim yok çünkü. göremediğimden dolayı paylaşamıyorum da.
(bkz: eskiden facebook mu vardı)
gayet güzelmiş. görmek istemediğin adamları tamamen hayatından çıkarıyorsun feysi kapatınca.