bugün

üye tuzaği facebook repliği.
türk kızı'nın salaklığını gösterir.*
bunu ekleyip birde bütün arkadaş listene gönderirsen seni engelleyip silenleride gösterdiği çok faydalı uygulama . *
Ben baktım *
yaklaşık; arkadaşlarımın yarısının üye olduğu facebook grubu.
bu gruba üye olup bütün arkadaşlarını davet edersen profiline en son kimin baktığını görebiliyormuşsun.
tanrım..
nasıl bir arkadaş çevrem var nan benim. yarısı buna inanıyor ya. çekip çıkarın olm beni bu çevreden. evimin kadını çocuklarımın anası yapın beni.*
-Kim bakmış
-Yaa çok merak ediyorum o da bana mı meyilli?
-Peki kim silmiş?
-Vay şerefsiz, vay dönek. düşenin dostu olmazmış demek...
-pardon bu facebook profilinine kim bakıyor, öğrenebilir miyiz?
- bi saniye canım, şimdi hemen bakıp söylüyorum: belediye bakıyor. size en yakın belediye.
-bildiğimiz belediye yani?
-evet canım yakında toplarlar.
en yeni sürümününde işe yaramadığı ve bundan sonrada gelecek sürümlerinin işe yaramayacağı saçma aplikasyonlardan biri...
artık yüzde yüz çalışacak gibi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25235981/
yalandır.
daha çok ergen kızların inandığı özelliksiz özelliktir.
kim bakmışsa ona kahve ısmarlayacağım yazarak öğrenebilirsiniz ya da hangi orospu çocuğu bakıyor lan buraya yazarak risk alabilirsiniz ama önermem.
%100 çalışıyordur.
eskiden çalışırdı lan bu. tabi 2007 de falan. o zamanlar facebook umuz vardı. artık yok.
facebookun kaydığını tuttuğundan %100 eminim. isteyen karşı cinsten birinin profiline 2 gün içinde değişik süre aralıklarında toplam 10 kez bakabilir. o kişiyi anasayfanızda veya chat ekranında çevrimdışı da olsa görmeye başlarsınız.

ama bunu bir sayfa aracılığıyla falan öğrenemezsiniz. bildiğim kadarıyla en fazla çevrimiçi olan ancak sohbeti kapalı olan arkadaşlarınızı görüntüleyebilirsiniz ki.

aşığım, reddedildim ve aradan 3 ay geçti ama fb halen onu göstermekte ısrar ediyor.