bugün

Ya sosyaldir, ya inektir, ya cahildir ya da aşırı asosyaldir. Aklıma bu kadar geliyor.
Benimdir. Gereksiz bi zımbırtıdır.
sosyalse arkadaşlarıni takip edecek, inekse mecbur hocalarına yalakalık yapacak, cahilse eli mahkum komşularıyla kahvaltı günleri gruplarına katılacak, aşırı asosyalse...bak ona laf ben de bulamadım.
benimdir, bazen ordaki boş insanları ( sürekli aşk sözleri paylaşan, futbol ve aşk konusu dışında bi bilgisi olmayan, gereksiz popüler olma çabası içinde koşan) kurtarmak istiyorum ama sonra sözlüğe falan gelirler diye korkup vazgeçiyorum.
Ne var la tipimde.
(bkz: Ha şu mavili site)
cool olduğunu zanneder.
Kendi tercihidir...
Orta yaş kesimince çok ayıplanan, garipsenen hatta asosyal damgasını bile yedirten durum. (bkz: ulan feysbuku benden öğrendin bana mı satıyosun)
Biride benimdir. Milletin ask acisi sozlerini sacma sapan futbol yorumlarini siyasetliklerini ve abazaliklarini gozlemlemek zorunda degilim sozluk. Suan kafam gayet raad hatta sinirlenmiyorum bilene.
Ben. Cunku gerek gormuyorumdur.
Mis gibi Uludag sozluk varke facebooka ne gerek var.
ne olsun ki? ilkokuldan arkadaşlarını bulamaz bi kaç oyun isteğinden kafayı yemez.
şahsımdır. en azından bilgisayarında ve telefonunda çevresindeki insanlardan uzak kalmak isteyen insandır.
insanlara kendini internetten değil bizzat tanıtmaktadır, insanlarla internet üzerinden değil yüzyüze sohbet etmeyi tercih etmektedir.

fakat o da sıkıyo bi yerden sonra.
benimdir, insanlarla yüzyüze görüşmek varken neden bir telefona yapışık yaşayayım hayatı, insanlara neden yalanlar söyleyip yapmacık yorumlar yada paylaşımlar yapayım... sosyal değil asosyal medyadır, hepsi vakit kaybı fikrimce.