bugün

bir grup duyarlı müslüman türk gencinin başlattığı takdire şayan hareket.
islama ve islami değerlere hakaretler yağdıran face sayfalarının kapatılmamasını protesto etmek için 10-13 Nisan arasında facebook hesaplarının dondurulması istenmektedir. şu an gurubun sayısı 76.000 e yaklaşmış durumdadır.
mark zuckerberg'in hiç de zucküne takmayacağı hareket.

Evet, ben de iğrenç bir kelime esprisi yaptım, hep bunu yapmak istemiştim...
Allah'ım, çok mesudum...
islami bir sosyal ağ açmak için bulunmaz fırsat yaratan eylem.*
belki de bu arada islambook açılır.
istenilen hedef kitlesine ulaşamayacak bir eylemdir. Facebook umursamayacaktir.
facebook hesaplarını dondukları bu sürede kendilerini boğazdan da atsınlar bi zahmet.
(bkz: abazaları yurttan siktir etme eylemi)
müslümanların çabuk gaza geldiğini bilen 3-5 soysuz için yapılması gereksiz olan eylemdir. Grup bir haber kaynağı özelliğini devam ettirerek daha çok müslüman kişiye ulaşmalı, ilgili grubun kapatılması için "şikayet et" butonunun daha çok tıklanmasını sağlamalıdır.
(bkz: Mark Zuckerberg eğer Tayyip olsaydı) (bkz: Ananıda al git) (bkz: Bizi teğet geçer)
(bkz: boş işlerle uğraşmak)
aga hesabı dondurmak ne demek bunu anlamış değilim. yapılmış olan şey seni gerçekten rahatsız ettiyse ve buna bi tepki göstermek istiyorsan, direk kapatırsın hesabını çıkarsın. dondurup, 3 gün sonra yeniden açmak ne demek? ne yani facebook olmadan yaşayamıyo musun? amacın ne? kimi neyle korkutuyosun?
(bkz: ugur derin dondurucu)
Real Madrid ve Barcelona'nın desteklediği kampanyadır. marca gazetesinin haberine göre her iki takım bu akşam oynanacak derbi maça ellerinde "facebook hesaplarımızı donduralım" pankartıyla çıkacaklarını yazdı.
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuklar ya)
zaten amele doldu iyi fikir denilecek öneri.
(bkz: #7766094)
kendi içinde çelişen hödük beyinli bir ibnenin gürültüsüdür bu.

ulan aptal adam! e hadi götün yiyorsa tamamen kapatsana şu profilini. 3-5 gün ne lan?

--spoiler--
fatih abi arkandayız abi! ver ilini öpiim abi.
--spoiler--

aq şakirt feysbukçusu seni!