bugün

https://www.facebook.com/...videos/10208718510012486/
yazık etmiştir kendine.
Sacma ya. Arkadan kan kusuyormus gibi sesler geliyor . Göğsüne sıkan adam o an gidici olur yahu. Yukarıda arkadaşın yazdığı gibi bu videoyu kim durduruyor. Müzik bitiyor video bitiyor.
Malın önde gideninin ölümüdür. Ne diyim ben şimdi sana. Gerçek değildir inşaallah.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
Video gerçek gibi duruyor. Emniyeti açık unuttu ilk başta sonradan kapattı. Havalı falan değil silah.
ne sehittir ne gazi am yoluna gitti niyazi durumudur.
(bkz: gg)
(bkz: svihs)
Gerçek mi troll mü bilmiyorum ama harbiden izleyince içim ürperdi.
Kimisi ergen demiş kimisi salak kimisi arabesk rap dinliyorsa zaten yaşamasın bla bla.
insanların çektiği acıyı neden durup 1 saniye kimse anlamaya çalışmıyor.
Belli ki çok canı yanmış. En fazla 14-16 yaşında bir çocuk bu.
16 yaşında ki bir çocuğu intihara sürükleyen ne varsa kim sebeb olduysa allah belasını..
22 yaşında amk ne sallıyon.
Cahil çok eğitim şart.
görsel
Fena oldum. Kimse bu duruma düşcek kadar acı çekmesin ..
Gene bir kiz yüzünden hayat kaydı Geri zekalı. Madem ölmek istiyorsun git pkklılarla çatışırken öl.
işte yeni nesil.hay allahim ya bu ülkede böyle mallar oldukca bu ülke gelişirmi?
neyse allah rahmet eylesin ne diyeyim.
izleyemediğim bir video ile intihar ettiği söylenen genç bir elemanın kendine yazık etmesi mevzusudur. gerçektir yazan pek çok kişi var gerçek ise yazık lan hakikatten yazık. izleyemiyorum gerçektir diye sonra aylarca aklında yer ediyor insanın morali çöküveriyor..
yav şimdi ne desem... ulan yazık amk ya.
Deep web'de hissettirmiştir. Fake olsa bile izlemesi dehşet verici. insanlar ne kadar ruhsuz. intihardan Daha da dehşet verici olan, ölmeyi seçen bir insanla alay edenler. Şu videoda gülecek veya sövecek ne buluyorsunuz?
Ah be hocam ne gereği vardı böyle bir şeye.
sesleri sonuna kadar dinleyemedim. kan kusuyor resmen. çok acı.

haber olmuş, maalesef hayatını kaybetmiş.

http://www.gercekgundem.c...anli-yayinda-intihar-etti
doğal seçilim diye bir şey var. bu kadar zayıfsa ölmesi normal.
Mal değneğidir.

Bulunduğu ilçenin mal müdürlüğünün bahçesine gömülsün.
Acı çekerek kan kustuğu sesler gelince benim bile içim parçalandı. Bu görüntüleri izleyen yakınlarının neler hissedeceğini düşünmek bile istemiyorum.

En fazla birkaç ay sürecek aşk acısı için hem kendisine hemde ailesine yazık etmiş. Allah ailesine sabır versin.