bugün

(bkz: facebook a bikinili resmini koyan kiz)
efendim o fotoğrafı koyunca iltifat eden erkeklere de "sallama yha göbeğim var :p" derler fakat anlamadığım durum madem beğenmiyorsun neden koyuyorsun? tipik ... yani

edit: hacı o kız aramızda bulana yüzbin lira.
birde " x in ısrarları üzerine koyulmuş bir fotoğraf " yazarlar altına.
vede " iğrenç çıkmışım yha tipime baksanaa " falan die mütevazi olmaya çalışırlar.
bakınız ne kadar güzelim herkes gelsin zarf atsın bana orama buramı ellemek için hayal kursunlar arkadaş isteklerim 75407520 i aşsın düşüncesiyle konulan sünepe kız davranışıdır.
arka fonda da sıradan bir plaj! manasını açıklayabilcek olan gelsin abi!
"bakın benimde mayom var göstereyim bir de beni böyle görün" düşündüren eylemler.
göbek içeri çekilir, kollar memeleri sıkmak suretiyle iyice sıkıştırılır, saçlar arkaya atılır ve boş anlamsız " ben malım" gözleriyle kameraya bakılır. sonra gerçekten göbeklerini içlerine çektiklerini anlamadığımızı sanıyorlar ben ona üzülüyorum. gençlik nereye gidiyor ?!
en kaba tabiriyle 'buyrun bu da g.tüm' demektir.
kaşarlığın belirtisi.
dün en yakın arkadaşlarımdan birinin profil resmi yaptığı fotoğraftır. kendimden utandım.

bir de fotoğrafın altına, arkadaşımın geçen sene or*spu diye nitelendirdiği birinin "yaz güzeliii <3 <3" diye yorum yapmış olması üzerine arkadaşımla aramdakileri gözden geçirme kararı almış bulunmaktayım. evet sırf bu fotoğraf yüzünden.

amacı nedir peki bu kızların?

-bakın benim de memişlerim var.
-bakın bikinim çok güzel.
-hiç selülitim yok.
-kendime güvenim tam.
-erkekler, fotoğrafıma bakarak naparsanız yapın, umrumda değil.
geçen bir erkek arkadaşımın profilinde de rastladığım fotoğraftır. hoş da olmuyor değil.
hatun kişisinin amacı değişebilmektedir elbette şartlarla beraber, ama genel olarak bu eylemin amacı, vücudunun en ilgi çekici yerlerini açarak dikkati başka yerlere çekmektir. Bir başka ihtimalde hanımefendi annesinin öğüdünü yerine getirmiş olmasıdır.
(bkz: göster ama elletme)
mayolu fotoğraf koyabiliyorsa, mutlaka hatun taştır. gerisi cesaret edemez zaten.
illaki bayan olması gerekmeyen durumdur. mesela şöyle birşey olursa müthiş olurdu .görsel
bi bak allah aşkına gördün mü böylesinidir verilen mesaj.
(bkz: yok mu beni siken) demektir bi yerde.
normaldir. ama türk toplumunda yanlıştır.
türk toplumu doğrudur da bu eylem mi yanlıştır, yoksa bu eylem doğrudur da türk toplumu mu yanlıştır?
Erkekse vücut yapmıştır onu sergilemek için koyar, kız ise yine selülitsiz,güzel bir vücudu varsa onu sergilemek, beğenilmek için koyar.
Bunu göbekli bir insan yapıyorsa kendiyle barışık demektir. Ama insanların onunla barışık olacağını pek söylenemez.
feysbukta'ki amacın arkadaşlarını bulmak olduğundan bi haber gerizekağlı insan örneğidir . o artık kendi vücudunu gösterme niyetindedir . böyle kızlara sulansan bile "siktir git abaza ben senin bildiğin kızlardan değilim" der . benim bildiğim kızlardansın işte lan . sende götünü başını açıp fotoğraf çektiriyosun onlar gibi .

Parantez içi belirtme : başıma böyle bir olay gelmedi
genelde erkeklerin koyduğu fotoğraflardır. önde bira, kastan eser olmayan ya koca göbekli ya da bir deri bir kemik delikanlıların vücut sergileme hevesi sonucu koyulandır.

kızlar genelde mayolu değil bikinili koyarlar.