bugün

ne boşanması yahu ne güzel çocuk olmuyor çatır çutur sikişin amk.
Boşanmam kondom masrafı olmaz oh ne güzel.
bir insanı gerçekten seviyorsanız boşanma sebebi değildir. kısır demekte çok ağır bir kelime. çocuk yapamıyorsanız sahiplenin bir çocuk. insanlık ölmedi henüz.
hayir evlat edinirler ...
Boşanılmaz çocuk oluncada bitmiyor masraflar. . sorumluluklar çocuk demek hayatından bir parçasını vermek demektir...
kıvırcığa sarar yerim. kısırla evlenilir mi lan?

bu kötü şaka sonrasında şunu demek istiyorum; doğurganlığa değil eşime aşık olmuşum, onu seçerken çocuklarımın anası olacak kadın değil beni tamamlayacak kadın bu işte diyerek seçmişim.

not: bekarım ama karı boşamak da kolay olmadı ya la
ideal eştir. Bu devirde çocuk doğurmak hiç kolay değil. En azından bahane olmuş olur. Aşk meşk falan filan.
iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta diye boşuna söz vermiyorsun.

Söz vermek.. Neyse
hayır
sonuçta sevgi saygı denen bisey var çok istenirse evlat edilinebilir.
Hayır çünkü zaten çocuk istemiyorum.
Eğer bunu benden gizleyerek evlenmisse bosanirim. Yok eger gizlemediyse ve durumu kabullenerek evlenmissem bosanmam.
çocuk sevmek için doğurmak şart değildir. boşanmak bir yana, sevgimiz pekişir edineceğimiz çocuğu büyütürken.
Daha çok severim. Ben zaten çocuk yapmam çünkü dünya boktan bir yer ve %90 mutsuz olacak hayatta. Kısır olursa çocuk çocuk diye tutturamazda.
Boşanmam herhalde ama uzun vadede çocuk sahibi olamamak içten içe beni yer bitirir gelişmemiş bi toplum olduğumuz için taşıyıcı anneden çocuk falan da yapamayız haliyle mecbur evlatlık alırız kabul ederse.
Hayır.

Evlat alırız sorun değil.
üstüne kuma getirirdim.
onu da kondom masrafı çıkartmayacağı için nikahımda tutardım.
Bende üç tane uşak var.hatun kısır çıksada zor boşardım. Tonya'lı hatunu boşamaya göt lazım.