bugün

(bkz: alkışlarla yaşıyorum sitesindeki kadir baykal)
hani derler ya 'elin derdi sizi mi gerdi' diye aynı senaryo dönüyo burada.Bütün yobazlar,gericiler bir başlık altında toplanmış birbirlerini pohpohluyolar.kimisi yok efendim danimarkalılara döndük yok efendim bu kesin izmirlidir artık bırakın bu gibi davranışları yapmanız gereken daha önemli işler var örneğin şu kafa yapımızı nasıl değiştirebiliriz diye kafa yorabilirsiniz.

Yarı çıplak profil fotografı koydugunda bakmasını iyi biliyosunuz ama..
eşini dünyadaki tüm insanlara gösterme gereğini neden duyduğunu anlayamadığım kişidir. eşin mahremiyeti diye bişey vardı bizim kültürümüzde, iyice danimarkalı yaptılar bizi amk.
cemaatte yetişmiş dindar safdil versiyonları da vardır.
eğer normal bir fotoğrafsa gavat falan değildir. bazıları evlenince karısını paketleyip eve falan saklayacak galiba. asıl gavatlık bu tiplerde. aptal olmayın az mantık az düşünün bi ya kullanın şu beyninizi. ayrıca (bkz: fotoğraf)
Çıplak, sevişirken ya da swinger içerikli fotoğraflar yüklemiyorsa gavat olmayandır.
21. yy türkiyesinde değil 6.yy arap yarımadasında yaşayan unmodern yobaz şakirt gavat yazar başlığı.
bakın ben evliyim bu da eşim. kıskananlar çatlasın hedehödöhüdü. dişi kişinin işi olduğunu düşünüyorum. zira gavatlık onlara bazen çok yakışıyor..
sözlük ortamlarında kendine bok atıldığının farkında olmayan şahıstır.
yanlış yapan adamdır doğru olan resmi dürüp götüne sokmasıdır. evet.
Gurur duymak paylaşmak onunda hakkı fakat eşi çirkin ise bu bunu nasıl sevdi kör mü bu adam tarzı bakışlara çokça maruz kalacak insan.
eşinin resmini değilde fotoğrafını yüklemiştir o gavat.
izmirlidir.
Kemalist olmakla alakası yok, Evli olduğunun reklamını yapan adamdır.
(bkz: buda veriha)
otu boku kemalize dayandıran orospu çocuğu kadar gavat değildir.
kendi resmini yükleyip paylaşan kızdan daha onurlu insandir.daha gavat olabilir o ayrı mesele
(bkz: izmirli misin kardeş) *
varsa çocuklarını da yükler. ayıp değildir. yıl olmuş neyse.
swinger olmadığı sürece bu tanımlamayı hak etmeyecek insan.
BiR DE eşinin yaptığı yemekleri veya tatlı çeşitlerini koyan insandır.
gavat oğlu gavattır.
yükleyen gavatsa, milletin karısının resimlerine bakan gavatın kareköküdür. hatta derişiğidir.
bu başlığı açan gavatın aşırı bir şekilde ezik olduğu bir durumu gösterir.
mühim bir gavattır. ahir zamanda zina çoğalacak dediklerinde sokak ta bile zina olacak kimse sen ne yapıyorsun bile demeyecekmiş ya hani bu zina gözle de oluyor hatunlara ne yapıyorsun sen diyelim.(tabi sorumlu olduklarımıza)