bugün

aldatmayı becerememiştir. uygun zamanda ve uygun şartlarda her erkek aldatır.
Tipsizdir. Net. Zaten ona bakan hiç kimse olmadığı için vay be ne kadar da sadığım tripleriyle kendini avutuyodur.
Normal erkektir. Marifet değildir, olması gerekendir.
yontulmamış kütükten farkı olmayan ezik erkektir.
Tamamen kadının yatak ve mutfak yeteneğiyle ilgilidir,
Benim o bırak aldatmayı aklımdan geçmez lan.
Not: eşim yeni doğum yaptı ve hamilelik süresince 10 kilo aldı. Dünyada ondan güzeli yok benim için.
Çocuğu olan erkektir. Çocuğundan ayrı yaşamaktan korktuğu için aklından bile geçiremez. Çocuğu olduğu halde aldatıp, Karısı boşanınca da sap gibi kalan erkeklere gülüyorum. Aldatırken her şey süper. Ne çocuğunuzu düşünürsünüz ne evinizi . Yakalanınca da vah tüh. Geçmiş ola.
Kaldı mı ?
enayidir. o seni aldatırsa görürsün.
papaz her gün pilav yemez mantığıyla hareket ederseniz karınız da bir gün pilav yerine kuru fasülye yapmaya başlar. ama siz yemezsiniz.
Ezik ve sünepe bir erkektir.aynı çorba her gün içilir mi be? Ne zevksiz adamlarsınız.
Boyle birisi olmaktan cidden cok korkuyorum. Aldatma eylemi birde sadece karsi tarafa degil kendine olan saygina kendine de yaptigin bir seydir. Cidden horozbu cocuklugudur aldatmak.
adam gibi adamdır.

fakat yine de vurdurmayı denemeli.
kalite ve kişilik sahibi erkektir. kendini ayaklar altında görmediğinden aldatmıyordur.
Hem eşini aldatmıyor hem de ona çok güzel davranıyorsa alnından öpülesi erkektir.
Eşini seven değer veren, aldatmanın bir marifet olmadığını düşünen erkektir.
Olması gereken budur. Evliliklerin amacı da bu değil midir. Gözün başkasını görmüyorsa, görmeyecekse evlenirsin.
Matah değildir. Eğer erkekten öte adamsa zaten bununla övünmez. Yapması gerekendir. Mutsuzsan s.git boşan ye ne nane yiyeceksen.

Kadından sadakat bekliyorsa, sadık olmalı diyecek kadar godoş olmayan erkek çeşidi.
aldatan aciz insandır. aldatmayanı ayrı bir sıfatla anıp aldatanı normal göstermenin mantığı yok. aldatan insan, hele ki bir hayat kurmak için evlilik gibi fevkalâde bir bağ ile birleşmiş bir çift iken bu bağa ihanet etmenin hiç bir küçümsenecek yada mazur görülecek bir yanı yoktur. böyle insanlara sorsanız eşim aldatsa öldürürüm, asarım, keserim naraları da atarlar. ama kendileri yapsa yine suçu karşı tarafa atarlar.
eşini aldatmayan kadına layıktır.
Net adam gibi adamdır.

Toplumumuzda öyle bir kafa oluştu ki adam karısını aldattığını arkadaşları arasında gurur kaynağı gibi anlatıyor. Ulan be dürzü hadi bir bok yedin bari sakla. Madem bir tarafın yemedi karından başka birine bakmadan bir ömür sürdüremeyeceğin neden evlendin?
Matah bir olay degil olmasi gerekendir.
eşini aldatmayan erkek adamdır, aldatan erkek adam değildir.
Adamdır demek pek uygun olmaz adamlık yani bu boru değil.
Bir gün 'eşini aldatmayan kadın' başlığıyla aynı yorumları almasını istediğim başlık. Yok hayır feminist değilim. Yok değilim kardeşim cidden.