bugün

benden uzak eşşeğe yakın.
eşşeği siken osuruğuna katlanır gibi nadide bir atasözüne vesile olan konudur.
eşşekle eşşek olmak anlamına gelir, hayvanla ilşkiye giren insanın katli helaldir, yasalara göre adam öldürme suçtur fakat, dinen ahirette sual sorulmaz...
eşeğe bile iş olan insanların yaşadığı toplumda her an her yerde arkayı sağlama almak gerekiyor.
hayvanlığın daniskasıdır.
kimse kızını vermemesi gereken insan düşünsenize evlendiği insanla eşekli ile ilişkiye girdigi gibi girecek iğrençliğin vardığı son nokta burdan hayvan severlere sesleniyorum eşekleri eşeklerden koruyon.
tatillerde köye geldiğimde kimi insanların yaptığına şahit olmuştum. ensest olarak nitelendirdim ve Susup oradan ayrıldım
(bkz: seviyorsan git konuş)
esek, soyunalim ama sadece sarilip uyuyalim diyecek degil ya. gönül bu. ota da konuyor boka da. ne diyorum lan ben.
miğdesizlik örneğidir.
yalnızlığın belirtisidir.
(bkz: eşekle yapabiliyom yalçın bey)
karısına yanaşamayıp eşşeğe yanaşan adamlar vardır efenim bu ülkede, hatta öyle ki profesyonel yardıma bile başvuruyor bu adamlar, hayır kızlar bir düşünsenize kadının yerinde olduğunuzu?

--spoiler--
hanım ben bi ahıra inip geliyom.*
--spoiler--
(bkz: yapabiliyom eşşağnen)
bir at için torun göremeyecek olmak demek.
aktif mi pasif mi merak edilendir.
haklı bulmuyorum. ama çevrenin etkisi de tartışılmalı bu konu dahilinde.

evlenene kadar kadın görmeyeceğini bilen bir taşralı en azından deneyim olsun diye yapmış olabilir. düşünsenize 13 yaşında ergenliğe giren ve siki kalkan bir adam ortalama 25 yaşında evlenecek. e na yapsın gariban. 12 yıl boyunca sağ eline mi asılsın.
http://imgim.com/tumblr_mv4zht1pmw1si0zc7o7_500.gif
Malum ırka ait olan eylem.
köylerde sık sık yapılan eylemdir, hatta eşek sikip karı sikemeyen bile var.
Eşek evlenmek isteyebilir. Eşekler siksin sizi karı bulamıyorsanız masturbasyon yapın. Hayvanlara bulaşmayın.
bunun birde yurdum kadınını eşşek yerine koyan versiyonu vardır. Bir şekilde yurt dışına çıkılmış ve batılı ülkelerden birine gidilmiştir. bu zerzavat karakteri oturmamış kardeşimiz, orada zina yapmak sureti ile vatan "torpağına" geri döndüğünde biz buarada eşşek z.kiyormuşuz neler varmış dünya da diye cümleler kurmaya başlar. bunu der ancak kendi kızı herhangi biri ile cinsel tecrübe kazanmaya başlarsa önce kendisi kesecektir. memleketimiz zeka seviyesi laboratuvar faresi seviyesindedir dediğimizde bize kızan kardeşlerim, teknik veriler ışığında konuşmaktayım. lütfen dikkat ediniz.
Şu zoofili vs.den nefret ederim ama şu pkk belgeselinde bu gerçekleri de gördüler mi lan düşünce özgürlüğü sonuçta millet bilsin gerçekleri.
Hewaller geliyor kaçının bizim ırkdaşlar.
bir ortadoğu ırkından olmak demektir...