bugün

eşcinselliğin arkasına sığınıp her şeyi yapmaya, söylemeye hakkı olduğunu zanneden; kendisine cinsel tercihiyle en ufak alakası olmayan bir tepki gösterdiğiniz vakit sizi homofobik olarak yaftalayan insanları gördükçe ister istemez kendimi içinde bulduğum durum. genele yaymamak lazım tabi.
Eşcinsellerden ben de nefret ederim ama o trolar yok mu o trolar. Ooof of.
Elalemin derdi beni mi gerdi niye nefret edeyim.
görsel
abi dersin götüne bakar ne bileceksin? eşcinseller ibnedir, ayrıca vurduruyorlardır.
homofobik insanların davranışıdır. bir tür hastalıkdır. evet sen, homofobik varlık, hemen sözlüğü kapa ve tedavi ol.
Öğretilmiştir.
Gizli totoşluktur.

Ben değil bilim söylüyor.
Asıl hastalık olan şey homofobikliktir. Git bir doktora görün bence. Ayrıca o nasıl çelişki, o kadar hakkımızda iğrenç kelimeler kullanmışsın nefret etmiyorum diyorsun. tuhafsın.
insanların cinsel tercihleri onları sevmeye engel değil sanırım.
tamam da eşcinseller de heteroseksüel bir ilişkiyi düşününce midesi bulanır zaten. bunu belirtmenin anlamı ne. ortaya bir ambiguity atıyorsun, yarı teşekkürlü homofobi yaratıyorsun sonra da ben onlara saygılıyım yaptıkları şeye saygısızım demekle eş değer açıklamada bulunuyorsun. bir çelişmez misin lütfen.
Benim görüşüme göre kişinin Eşcinselliğin bulaşıcı olduğunu sanıp, korkmasından kaynaklanıyor.
Erkekler kendilerine bulaşmasından, kadınlar erkek evlatlarına bulaşmasından korkuyor.
Tabii bu gaylik için geçerli. Lezbiyenliği tehdit olarak görmüyorlar sanırım.

Kendi adıma ne zaman eşcinsellere karşı aşırı reaksiyon gösteren bir erkekle karşılaşsam onun her an hemcinsine yönelme endişesi duyan gizli bir gay olduğunu düşünüyorum.
eşcinselliği normal göstermeye çalışan ve bununla da yetinmeyip bir de bu rahatsızlığa sıcak bakmayan insanları sorunlu göstermeye çalışan beylerimiz de damlamış.
insan türünün de diğer canlılar gibi bazı dengeler üzerine kurulu olduğu herkesçe malumdur, burada mühim olanı ise biyolojik ve hormonal olanıdır. eril ve dişil hormonlarının oranları tüm insan türünde 3 aşağı 5 yukarı aynıdır(kadın ve erkek 2 ayrı grup). bunu normal seviye diye nitelendirirken, bunlardan uzak rakamların tamamının da bir anormallik olduğu açıklanmaktadır. işte bunun adı da literatürde hastalıktır.

modern dünyanın bu husustaki problemi ise hürriyetin haddinden fazla verilmesidir. Yani hasta bireyin 'ben hasta değilim, bu benim tercihim' demesi nasıl bir şizofren için geçersiz bir mazeretse veyahut bir bağımlının 'ben bağımlı değilim sadece şimdi canım bunu istiyor' gibi lafızları boş ise aynı şekilde bir eşcinselde de bu mazeretler geçersizdir. elbette eşcinselliğin özgürlük kapsamında değerlendirilmesinin ana sebebi diğer rahatsızlıklar gibi bir tehlikesinin olmaması. bu yönden anlaşılabilir bu hürriyet.
eşcinsellik bir hastalık değil goygoyu bir kenara artık.

bu fertlerden nefret edenlere gelince, ben sanmıyorum ki bu nefret münferit olarak onların şahsına. daha çok, bu sıfatın kendisine. yani nefret eşcinsele değil, 'eşcinsellik' mefhumuna. lakin bu da boş bir argümandır. özürlü insanlardan nefret etmekten farksızdır ve bu nefret ahlakı, her manada, özürlü olmaktan(sanki manen bir olumsuzluk da) daha aşağılık bir tutumdu.
Altında eşcinsellerden korkup "ay beni sikecek" düşüncesi barındıran eylem. Aynı kişiler tanımadığı halde samimi davrandığı dişilerin "ay beni sikecek" tavırlarına kezbanca falan diyor gülmekten ölüyorum aq. Sikilmekten bu kadar korkuyorsanız sokağa çıkmayın aq, çünkü travestilerle cinsel birliktelik yaşayan insanlar gizli eşcinseldir ve Türkiye'de bu çark hâlâ döndüğüne göre değirmene su akıtan bir kaynak var demektir. Ay amma uzadı konu, salaklıktır kısaca.
her ne kadar bunun ruhsal ve hormanel bi bozukluk olduğuna inansam da böyle bi tutumun ahmakliktan başka bi şey olmadığı taraftariyim. mahalle baskısının olduğu ülkede zevkler ve renkler tartışılmaz oldugunu, insanları seni ilgilendiren yönleriyle alakalı olmak gerektiğini anlamayan sözde okumuş cahillerin homofobik olduğunun net kanıtıdır.
Sikindirik bir olaydır.
Sana ne kim ne ise nasıl ise.
Nefret etmek, tepki göstermek kimsenin haddi değil.
Herkesin kendi tercihi veya zorunlu kaldığı durumlar vardir.
Ilk olarak herkesi allah yarattı eşcinselleri de heteroseksuelleri de tüm canlıları da allah yarattığına göre, hatta şöyle bir sözde vardır "yaratılanı sev yaratandan ötürü" ha tabi herkesi sevmek zorunda degilsiniz ona birsey demiyorum ama saygı duymak zorundasınız nasıl siz heterosunuz karşı cinsinizden hoşlanıyorsunuz diye biz sizi aşagılamıyorsak size laf söylemiyorsak sizde escinsellere söyleyemezsiniz. Çok bilmiş bir arkadaş hayvanlarfa eşcinsellik yok demiş, eger bu yorumu burata yazarak birsey konusuyorsan araştırıp ona göre konuscaksın ona göre bilgin olacak. Hayvanlarfa escinsellik vardır. Nerdeyse tüm hayvanlarda görülmektedir. Hatta arastiriniz bunun bircok görülmüş ve tanik olunmus ornegi vardir. Escinsel penguen ciftin hetero bir penguen ciftin yumurtasini calip onu yetistirmek istemeleri, suudi arabistanda bi at escinsel diye idam edilmesi gibi, hatta erkek olan kedimle baska bir erkek kedinin ciftlesmek istemesi gibi bircok ornek vardir. Hani escinseller kendileri seciyor diyorsunuz ya hayvanlar boyle dusunup escinsel olayim diye secim yapamaz, yani escinsellik tamamen dogustandir. Ve ikinci olarak tekrar bi arkadas yazmış ki; escinsellik dinen yasaklanmış birseydir demis, bunu soyleyen herkes ilk once lut kavmini ornek gösteriyor ki lut kavmini iyice arastiriniz oyle yaziniz. Lut kavmindeki erkeklere birbirleriyle iliskiye girmisler evet ama onlar zevkine girmisler yani dogustan escinsel degillerdi onlar secim yapmislar ve sonradan uyarmalara karsin vazgecmedikleri icin yok olmustur o kavim. Kimse onlar icin dogustan escinsel diye birsey soylememistir. Gelelim bu zamana, simdiki escinsel ve biseksuel arkadaslarimiz sirf cinsel iliski icin degil sevgi icin ask icin birlikteler ve tek istekleri hetero insanlar gibi ozgurce asklarini yasamak ve evlenmektir. Lutfen bilmeden yorum yapmayiniz arastiriniz.
(bkz: gizli eşcinsellik)
homofobik olduğunuza delalettir.
dünyanın düzenine ve işleyişine ters düşen canlılardan nefret etme durumudur. olabilir.
eşcinsellerin iddiasına göre gizli eşcinsellerin psikolojik sert dışa vurumu.
heteroseksüel bir insan olarak;

(bkz: ben gerizekalıyım demenin alternatif yolları)
bir şeye aşırı karşı olmaya ve aşırı karşı olanlara karşıyım. yani eşcinsellerden nefret etmiyorum ve ondan nefret edenlere karşıyım.
--spoiler--

Sosyal yapiyi bozmalarina asla izin vermemeliyiz.

--spoiler--

Sanki sosyal yapı cok iyi durumda. Anadolu irfanı denen zillet halı altı pisliği mübarek.

Gün yüzüne çikan pislik ne ahlaksizliktir vesselam.
güncel Önemli Başlıklar