bugün

merak ettiğim tavsiyeler. duruma göre eşcinsel olabilirim, malum türk kızları...

o uzun boyunuzla topuklu ayakkabı giymeyin gibi kadınsal önerileriniz olacak mı mesela ?

(bkz: anne ben ipne oldum)
birbirinizi sikmeyin. *
(bkz: uygulamalı tavsiye)
burada yazan seksist komodo ejderhalarına aldırmayın. kimliğinizden korkmayın.

"Cinsel Haklar Ahlaksızlığı Teşvik Etmez; Heteroseksist Ahlaka Karşıdır. " unutmayın.

edit: haier uyardı sağolsun, düzelttim.
(bkz: ibne misin oğlum sen)

ölün amk.
yıl olmuş 2011. brazzers, redtube, xnxx gibi siteler var. insanlar eşcinsel olmayı düşünüyor. pes vallahi.
homofobikleri sikinize* takmayın, onlar her yerde.
ağda tabiki, cicik kısmını heleki.
bak kaarşim ne bok yapıcaksan yap özgürsün ama bunu gizli saklı yap çevrendekilerede belli etme. ha bi de gelip burda yazma sözlükten soğutma.
eşcinsellerin seksten başka bir şey düşünmediğini sanan, çoğu boş beyinli yaratığın entry girdiği başlık. eşcinsellerin 24 saat seks düşündüklerini zannetmekle, asıl sapığın kendileri olduğunu bir türlü farkedemezler. gay demek hemcinslerinden hoşlanan erkek demektir, ama onlar hiçbir zaman 24 saat seks düşünen, sağa sola saldırıp erkekleri taciz eden sapıklar değillerdir. bu gibi başlıklarda eşcinsellere küfür ederek aşağılayanların, bir eşcinsel tarafından reddedildiğini düşünüyorum her nedense. bu pek kudretli heterolar, eşcinsellerin "kendi aranızda gizli gizli n'apasanız yapın, burda kapmayın, sikerün haa!" diyen hanzo tiplerden hoşlanacaklarına nasıl inanıyorlar bilemiyorum. hayatınızda keç defa bir eşcinsel tarafından taciz edildiniz? kaç defa eşcinsellerin yaptığı sapıklıklara tanıklık ettiniz? bunları bırakın, kaç defa sizden olmayan insanları da anlama zahmetine girdiniz?
altına tavsiye entryleri girilmesi sakıncalı olabilecek başlık.
eşcinsel olmaktan korkma ya da kendini değiştirmeye çalışma! ne kadar zorlasan da olmuyor çünkü, bir kere bunu keşfetmişsen sen eşcinselsindir. kendine bunu kabul ettirdikten sonra, çevrende gerçekten seni anlayabilecek, yargılamayacak güvenebileceğin birini bul ve anlat ona! ne kadar içinde tutarsan senin için o kadar ağır olacaktır zira. düşünüldüğü gibi sürekli seks düşünmez, birilerini götüreyim demezsin. mutlaka başarılı olmalısın. toplumca ''normal'' insanlar ancak bu şekilde kabullenecektir. genel doğrulardan. kız arkadaşlarınla yakın olmak sana iyi gelir. onlar bu konuda daha anlayışlı. homofobikleri sallama! çoğu kendileri kabullenemediği için bu tür nefret söylemlerine başvuruyor. ha bir de korkma yakında nefret yasasıyla yasal korunma da sağlayacaksın.
öncelikle anormal oldugunu düşünme. sen normalsin. bir kaç dallama çıkıp sana ''ibne'' diyorsa, ''ölün'' diyorsa bil ki, o zaten kendine asla itiraf edemediği senin gösterdiğin cesareti gösteremediği için bunu yapıyor.

ne suç ne günah ne hastalık, sadece aşk bunun adı..
sen hasta degilsin.
sen tercih etmedin.
sen aşıksın. sadece bu.

aşkı hangi formda hangi cinsiyetle yaşadıgının önemi yok bunu unutma. kendini neden böyleyim diye suçlama. ortada suç ve ya suçlu varsa, o da seni bir uzaylı gibi gören ve sırf sen bir erkeğe ya da bir kadına aşık oldugun için senin yaşamamanı dileyen o embesil, çalışmayan, gerici kafadadır.

bu zihniyet değişir mi değişmez mi bilemem. ama değişmesini dilerim. sen de öyle yap.
örgütlen. yalnız olmadıgını anlayacaksın. unutma ki, tüm seksist yaklaşımlardan örgütlü bir birey olarak daha kolay korunabilirsin.
biliyorum vahşiler. biliyorum herkes ve hatta sen de dahil(eşcinsel oldugunu kendine itiraf etme sürecinde), eşcinsellerin kendini pazarladıklarını sadece bu işi yaptıklarını sanıyordun.oysa hiç öyle bir şey yok. hiç yok inan bana. kendini pazarlayan heteroseksüel kadınlar gibi, transeksüeller homoseksüeller de çoğu zaman hatta her zaman , mecbur kaldıkları için bu yolu deniyorlar.

oysa sen aşkını yaşa. olur mu? kimseye aldırma.
hoşlandıgın erkek/kadın belki seni itecektir. seni istemeyecektir. bunun eşcinsellikle alakalı olmadıgını anla ve, heteroseksüel bir ilişkide nasıl karşı taraf red edilebilirse, red edilebileceğini de bil.

ve ben unutmadan, gökkuşağının tüm renklerini taşı sen.
ve sen unutma, özgürlük bütün renkleri sevmektir.

not:
lanet olsun! eşcinsel ve transeksüel kanlarıyla kirlenmiş ahlakınız batsın! şurda bir sözlük platformunda bile, buram buram kokan homofobiniz batsın! sizin var ya o ölün demeleriniz batsın! insanları aşkları yüzünden öldürebilen o zihniyetiniz batsın! otobüste bir kadını taciz ederken, gelip burda ahlak polisi kesilmeniz batsın! sizin en çok da ahlak anlayışınız batsın!
saklanma.

önce eşcinsel topluluklara ve gruplara katılıp içinde olan durumu tanımaya çalış, kendinden kaçma. kendini gururla tanıtmayı öğren. bunun anormallik ve hastalık olduğunu düşünenlere gül geç ve arkandan söylenenlere aldırma,
değişmiyorlar.

bir hemcinsine aşık olduğunda, ondan hoşlandığında, senden kaçmasını yadırgama. bir kadın bir erkekten, bir erkek de bir kadından kaçabilir, herkes aşık olduğu insanla birlikte olamıyor, sadece sen değil.

ama duygularından kaçma, aşktan korkma.

cinsel ilişki gözüyle sana yaklaşanlara ve sapkın olduğunu düşünenlere aldırma,
değişmiyorlar.

çok deniyoruz,
değişmiyorlar.
eşcinsellik hastalık değil tercihtir.tercihinin arkasında dur ve saklanma.zamanla herkez bizi kabullenecek.

(bkz: Lezbiyeniz Geyiz)
ama (bkz: ibneliğin lüzumu yok)
bir tercih yaptıysan arkasında dur ve kendini insanlara açıklamaya çalışma. Kimsenin senin tercihlerini sorgulamaya hakkı yok. Heleki evde sağ el senin sol el benim osbirin dibine vuran arada da sözlüklere yazan hobofobiklerin. Rahat ol.
insan insanı siker mi lan?
eş cinsellik türk dil kurumuna göre ayrı yazılır.
eş ve cinsellik bile türk dil kurumuna göre yanyana olamaz demek ki.
homofobiklerin çoğu göt korkusu olan salaklardır, aldırma gitsin. her erkek kendisine yazılıyor zanneden beyinsiz kızlar kadar gülünçtürler.
(bkz: sözlüğü eşcinsel yapma çabaları)**
alenen verilmesi münasebetiyle sözlüğün ahlak seviyesini görmemize vesile olmuş tavsiyelerdir. eşcinsellik tercihtir, yok efenim aşktır, efenim ölün geberin diyenler sapıktır, onlar kendine itirafta bulunamamış eşcinsellerdir hede hede hödö hödö...

vay anasına lan! dünyanın çivisi çıkmış. eşcinsellik normal bir şey öyle mi? hastalık falan değil yani. sapıklık da değil. gayet sıradan bir mesele. Allah bin belanızı versin başka bir şey demiyorum.

edit: vurun lan ibneler. vurdura vurdura öğrendiniz heralde...