bugün

Başbakanımızın şah fırat operasyonunun b planı olduğunu söylediği olaydır efendim..

http://mobile.beyazgazete.../haber-detay-2575025.html

ya kurşun değil de bir iki roket sallasalardı, sonra bütün ortadoğuyu almak zorunda kalırdık, allah korumuş.
ee uçağımız düşürüldüğünde neredeydin o zaman? izin almadan tuvalete bile gidemeyenlerin beyanı.
Tabii Reco nun erkekliğinden daha önemli hiç bir şey olamaz..

Suriye'yi alırken ölecek olan askerler. Ölecek olan siviller kimsenin umrunda değil.

vatan toprağını korumakla başka insanların vatanına saldırmak aynı şey mi?

Dünya böyle andavallar yüzünden boktan çıkamıyor zaten. Böyle andavallar yüzünden Dünya savaşları çıkıyor.
Kendi sınırları içerisindeki PKK'ya teslim bayrağı çekmiş bir devletin başının beyanı.
TÜRKÇEMiZDEKi GÜZEL BiR DEYiŞ iLE CEVAP VERMEK iSTEDiĞiMDiR.
halamın taşakları olsa amcam olurdu.
yanı başımızdaki süleyman şah türbesini koruyama, türbedeki saygı karakolu kimin elinde onu bile bilme, (işid'mi pkk'mi yoksa başka birileri mi işgal etti) sonra da bir kurşun atılsa hede höde de.
tanım: güldüren başbakan beyanatı.
vallahi iyi ki kurşun atmamışlar bize.

daha kurşun atmadan bir şehit verdik, ya bir de atsaylardı?
kendi seçmen kitlelerini hedef alarak söylüyorlar. seni beni kandıramazlar ama hedefleri biz değiliz zaten.
içimizde türkiyenin gücünü hala küçümseyen vatan hainleri var, topu tüfeği geçtim imanımızı unutmayın.
age of empires adlı oyundan hallice açıklamadır.
Emperyalistlerin yaptığı plan sonucunda, iki müslüman ülkenin savaş durumunda olması.
keşke atsalardı diyesim geldi. bir kurşuna koskoca ülke, iyi fikir.
Ya kurşun değil de bir iki roket sallasalardı, sonra bütün ortadoğuyu almak zorunda kalırdık, allah korumuş.
reyhanlı'da patlatılan bombanın bir kurşun etmemesi.
Aklıma liseli ergenlerin atışmasını getiren açıklama:

Sen vurursan dikiş atarlar, ben vurursam toprak atarlar!
yavaş fethet.