bugün

Dizi kültürünü Mahallenin Muhtarları ile birlikte çocukluğunda bırakmış insandır. Mutludur...

(bkz: Ben)
arka sokaklar dizisine sadık insandır.
hiçbir diziyi izlemeyen insandır. ezel'i izlemeyip başka bir dizi izliyorsa AHMAKLIK yapıyor diyemeyeceğim hakaret olur ama garip insandır.
izlemeyi denedim. olmadı...yapamadım..hemen belgesel açdım fütursuzca..demek ki ben hiçbi zaman bu diziden keyf alan insanlar sınıfında olamıycam.
uludağ sözlük'te entry girer.
gayet haklı bulduğum kişi. müziğinden tut, senaryosuna kadar sinir bozucu. yetti bu diziler artık lan.
seyretmeye çalışıp da dizinin mantığını anlayamayan insandır..* *
ahanda ben.
ayyy nasıı yaneee izlemiyo musunlaramaruz kalan ben.
(bkz: öhömm)
internetten izlemeye çalışırken takılmalara dayanamayıp dizi bittiğinde izlemeye karar veren ben.
bir bölüm izle ondan sonra hep izleyeceksin söylemlerine maruz kalan ve izleyen izledikten sonra ''bu ne saçma dizi lan'' diyen insandır.
hayır hiç bir farklılık yok bu da diğer diziler gibi insanlara aldatmayı, arkadaşını satmayı, mafya olmanın güzel bir şey olduğunu, okuyup adam mı olacan siktir et mafya ol, konuşmayı denemek yerine silahı çıkart bur, bıçakla, bak şu çocuğu bıçaklarsan nasılda havan olur, kanunlara karşı gel, gibi gençleri etkileyen saçma sapan bir dizi.

aynı kişi muhtemelen
(bkz: geniş aile)
(bkz: halil ibrahim sofrası)i
gibi dizileri izliyordur.*
çok şey kaçırmıştır bide bunun yerine türk malını izliyosa tam dayaklıktır.
ezel'i izleyen arkadaşları tarafından sanki 3. dünya savaşını başlatmış kitlesel imha silahları ile soykırım gerçekleştirmiş bir caniymişcesine tepki alan kişidir.
(bkz: vocaltrance)
(bkz: buyurun benim)*
aynı zamanda kurtlar vadisi de izlemiyordur. *
(bkz: ben)
bizzat kendim. olan bitenden hiçbi bok anlamıyorum. anlıyomuş gibi yapıyorum. dayı ölmüş dediler, vah vah dedim üzülmüş taklidi yaptım. ezel izlemediğimi söylesem toplum tarafından dışlanmaktan korkuyorum. zaten dizide bi ezel var onu biliyorum. bi cansu dere kıvanç haluk var. bunların bi araya geldiği yerde neler dönüyor hiçbi fikrim yok. zaten kıvançlar cansular kenanlar hatta brad pittler bile yalan. izlersem haluk bilginer için izlerim, o kadar.
dayıyı görmeyen insandır. o değil de, "polat alemdar'ı taklit eden genç güruh ramiz dayı'yı örnek alsa da hiç olmazsa arada bir kitap okusa." diye düşünmüşümdür hep.
entellektüel olma çabası içinde popüler kültüre savaş açmış insandır. fakat bi yandan da içi içini yemektedir. acaba bu bölümde ne oldu diye ama aynı kişi aynı tarzda yabancı bir diziyi tekrar tekrar izler ve bu şekilde cool olma çabasınıda gerçekleştirmiş olur.
işin özü bu kişi çoğu zaman mutsuzdur. paylaştığı düşünceleri bulacak insan bulamaz girer sözlüğe maddenin tanım mesajında olduğu gibi kendi benzerlerini arayıp kabile veya daha şatafatlı tabiriyle cemiyet oluşturma çabasına girer. Bu cemiyet çabasında ki insan cemiyet oluşturma çabası yetersiz kaldığını görünce cool olamayacağını anlar ve dr.who izlemeye devam eder.
(bkz: aa bu benim lan)
buyuk ihtimal aşagıdakilerden birisini izlemiştir, izlemektedir, izleyecektir:

Doctor Who
Breaking Bad
BattleStar Galactica
Prison Break
Ekmek teknesi
How I met your Mother
Hung
Big bang theory
Nip Tuck
Oz