bugün

ezan başlamadan önce tuvalete girilmişse ve tuvalette yapılan eyleme dur denilemiyorsa oluşacak garip durum.
ezana saygıdır. ama kişi zor durumda ise yani dayanamıcak kadar kötü ise girebilir derlerdi.
(bkz: icerdeysen de disari)
(bkz: dünya da ezan sesinin hiç susmaması)
(bkz: anüsün ucuna yığılan boklardan zehirlenen adam)

dünya da sıçmak diye bir şey yoktur zaten. *
(bkz: cafer gel evladim buraya)
(bkz: cafer in cilesi)
(bkz: caferin intikami)
tuvalette ezan okumanın zor olmasından kaynaklanır. bunun yanında okunsa bile mikrofona baska sesler karısabilir. bu tür durumlara mahal verilmemeli.
batil inanctir. ezan yalnizca tapinmaya cagridir. * *

--spoiler--
musluman bir ulkeye hosgeldiniz,
lutfen biyolojik fonksiyonlarinizi bulundugunuz ulkedeki inanca gore belirleyiniz, imam osurmadan sicmayiniz, destur demeden isemeyiniz.
ahiretcell
--spoiler--
(bkz: ezan okunurken tuvalete girilmez)
(bkz: bunu demek istedi galiba)
çünkü mikrofonun kablosu yetişmez*.
Uygulanması çok hoş bir davranıştır. ezana duyulan saygının bir ifadesidir, bu manada "ezana saygı"nın birşey ifade etmediği kişilere gereksiz gibi görünmesi doğaldır.
ezan okunurken gaz sancısı tutsa osuruğu gtünde düğümlenecek arkadaşların gerçekleştirdiği, daha ziyade gerçekleştiremedikleri, eylem, yapmayın kendize yazıktır.
peki ezan okunurken altına sıcmak daha mı hostur? sorusunu aklıma getiren baslık.**
Son derece yerinde bir davranışı ifade eden önerme. Katılıyorum. Ezan okumak için tuvalete girilir mi yahu? Ha, ses daha iyi çıksın, yankılansın diyerek hamama girebilirsiniz o ayrı, ama tuvalet! yok, uymaz, yakışık almaz ezan okurken tuvalete girmek.
(bkz: Tövbe Tövbe)
(bkz: çarpılırsın vallahi)
muslumanligi ogreten ve sinayan sozluk yazari gene iş başındadır. Yasaklarımızı öğrenelim ki daha iyi müslüman olalım.
- ezan okurken tuvalete girilmez remzi?
- noldu, vahiy gelirse ayıp olur diye mi?
- ne alaka remzi ya salak mısın!
- e senin söylediğinden daha az alakalı olduğunu düşünmüyorum.
- iyi taaam, git sıç remzi, git sıç, sıçarken de çarpıl!
- vahiyle kurtarırım ben durumu merak etme bi denemm!
mantıksız bir iddiadır. millet camiye koşarken ben çişimi yapıyorsam bunun ne ezana ne de camiye gidene bir zararı yoktur. o yüzden "saygı sevgi bıdı" diye sayıklamak da gereksizdir. çünkü siz böyle sayıklayınca ezan okurken tuvalete gidenlere de dolaylı yoldan "saygısız!" demiş oluyorsunuz sevgili çocuklar.
haydeee... sokağa mı işeyelim yani?
ulvi duygulara hitabeden bir eylem yapılırken, en ilkel eylemin gerçekleşmesi sırasında olanaksızlaşan sinerji.