bugün

yalancının önde gidenidir.

o eylemlerde islamcı gruplara kimse dokunmadı akp'li kevaşeler olayı kendilerince ört bas etmeye çalışıyor.
twitter'dan kimlerin yalan haber yapıp ortalığı karıştırdığını anlamamıza yardımcı olmuştur. devrimci müslümanların açıklamalarını takip edin

anlarsınız zaten kimin ne bok olduğunu.

edit: demiş bir yazar zamanında. yalancı hırsızın mumu bayaa yandı ama söndüğünü de gördük ya şükür.
Adı serefsizler. Bunu gördügu halde destek veren en adidir.
gerçekliğine inanmanın pek güç olduğu iddiadır. twitter hesabında görüldüğü üzere henüz fotomontaj çalışmasına bile başlamamış belki de becerememiştir.
şahsi tahminim ise ya tutarsa mantığıyla yapılmış bir karalama çalışmasının birden bazı kesimlerce sevinç ve heycanla dikkate alınmasından ibarettir.
"oh lan direnişçilere diyecek bir şey bulduk"

ha dünya hali, bir şekilde kanıtlanırsa, yapanın akli dengesinden şüphe etmek gerekir. insan üzerine işemek nedir lan...

edit: belkendiği üzere hesap sahibi, sizi allaha havale ediyorum diyerek çekilmiştir. kendisinin allah'la olan hesaplaşması merak konusudur.
hiç şaşırtmamıştır. biraz aklı olan biri bu eylemlerin sadece islam karşıtlığı için yapıldığını anlar.

namaza giden amcalara küfür ederler, başörtülü kadınları rahatsız ederler...

bu mudur özgürlük?

her şeyleri yalan.
nasıl yaparlar merak edilmiştir. hani biri bana yapacak olsa pipisine tekme atardım onlarda bakmışlar mı? saçma sanki.
eğer yapılmışsa ağır o.çocukluğudur, ama şu aralar hangi haberin yalan hangi haberin doğru olduğunu kestirebilmek çok güç açıkçası.
yalan haber değildir. twitter'dan takip ederseniz, mobesa kameraları incelenmeye başlanacakmış.
mobeselerin 2 gündür çalışmadığını bilmeyen yandaşın karalama kampanyası.
amaç islam düşmanlığı. islama düşman olabilirsin bunu anlarız. ama akp islami bir parti değil ulan! islamı savunuyorum diyen adam öncelikle alkolu değil, faizi yasaklar. bu ahmakları gören ortalama bir vatandaşta diyor ki "bu kafirler düşmanlık beslediğine göre akp islam adına çalışıyor. helal olsun adama" söylesenize, siz kime hizmet ediyorsunuz?

tanım; cami duvarına işeyen mahluk eylemi.
ilk defa duyduğum , cok gercekcı gelmeyen olay .
olayları kötü boyuta getirmeye çalışan azınlıgin eseridir. tabii eger dogruysa yapılan kesinlikle yanlıştır. bu ayıbı herkese mal etmek de aynı o türbanlinin üzerine işimek gibidir çünkü o işime o kadına yapılan bir eylem değildir tıpkı sizin bir arkadaşın komünistlere dediği gibi.
büyük ihtimal yalandır. insanlar bunu yapacak ve diğerleri de izleyecek mi?
angut musunuz bi lafa körü körüne inanıyosunuz, hemen küfürler, aşağılamalar.
gaza gelme ipragaza gel.
Ayiplanasi bir olaydır. Ordaki turbanli senin mini eteğine karışmıyor sen de ona karismiyacaksin.
Israrla inanmak istemediğim haberlerden bir diğeri.provokasyon'un tek taraflı olmadığını düşünüyorum; sağ sol savaşının olduğu dönemde sabah sağcının vurulduğu bir silahla akşam solcunun vurulması gibi.....
Çok sayıda soru işareti oluşturan olay.

-bayan sarhoş muymuş neden kendini savunamamış?
- o kadar insanın içinde hiç kimsede mi müdahale edememiş?
- o an orada bulunan bir kadın dahi kadınlık onuru adına buna karşı çıkardı hiç mi kadın yokmuş, olay nerede cereyan etmiş.

Ben şahsen bunun mazlum edebiyatı yapmak için bilinçli olarak başlatılan bir provokasyon olduğunu dşünüyorum.
Ayip aslinda o turbanli senin mini etek giyen kiz arkadasina, bacina, annene ''siktir git ulkemizden orospu'' diyor ya sende isemeyeceksin cagiracaksin kiz arkadasini, bacini, anneni '' siktir git ulkemizden fahise'' dedirteceksin ama olsun o da iyi sikistiysan salacaksin aga.
yalan olduğuna yüzde yüz inanabileceğim durumdur. bir tiwit le iftira kolay atılır.
kaldı ki, bunu yapabilecek karakterde bir iki kişi varsa yapana dersini haddini bildirebilecek bir ton insan var.
kolay işler değil bunlar.

hiç bir şekilde inanmadığım halde! olmuşsa sorgulansın peşine gidilsin.
yalanın daniskasıdır.

kaynım söyledi, bir arkadaşım arkadaşından duymuş minvali haber.

lan insanda biraz şeref haysiyet olur, böyle bir yalan uyduran beyinden korusun allah.

açık kapalı kol kola yürüyor çoğu yerde.

sizin zorunuza giden bu.
kutsal olanın kadın değil kafasındaki örtü olduğunu ayırt edemeyenlerin olduğu bir ülkede her şey olur.
mobese kameralarını görmeden mümkün değil inanmayacağım saçmalık.
konuyla alakalı görüşülen kişilerin olaylar esnasındaki meşruiyeti de tartışmalı,malum belediye başkanı ve emniyet.
resim ve videosu olmayan götten sallama haber.
(bkz: kaynak götüm)
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
bir kaynak çeşidi olarak göt.
(bkz: kılavuzu karga olanın burnu boktan çıkmazmış)
(bkz: entry nick uyumu)
(bkz: at yalanı)
akp lilerin eylemleri haksız gösterebilmek için attığı iftiraların sonuncusudur. zeka seviyesi iyice düştü. hadi pkk, anarşist dillere pelesenk iftiralardı, cahil kesim hemen inanıyordu da. bu ne lan. böyle şeylerle mi dahada artacak akp oyları? *