bugün

ne olduğu belli olmayan, turkcell'in abonelerine yeni geçirme taktiği.
abonelerin fatura tutarlarında extus karşısında da ücret yazıyor. başka da bir açıklama yok.
internette de tatmin edici bir bilgi bulamadım.
iş mahkemeye dahi gitse bu meselenin peşini bırakmayacağım.. extus nedir ey turkcell? haybiye 50 TL fazla ödetiyor 2 aydır.
Talep edildiği taktirde içeriğini detaylı bir şekilde beyan etme zorunluluğuna sahiptir.. Peşini bırakmayın..
ilkinde melodi indirmişsiniz dedi (hayatımda asla melodi/logo indirmiş bir insan değilim)
bakalım ikincide ne diyecek.
çok ağır sözler biriktiriyorum.
--spoiler--
Müşterimiz ile 14.02.2011 tarihinde görüşülmüş olup, yapmış olduğu alışverişe istinaden hediye çekilişine katıldığını ve gönderilen sms ücretlerinin ise Extus olarak yansıdığı bilgisi paylaşılmıştır.

Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, http://www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 444 0 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

Saygılarımızla,

Turkcell iletişim Hizmetleri A.Ş.

--spoiler--
öncelikle wap25 aboneliğinden kurtulmanız gerekiyor.. müşteri hizmetlerinin ilk yaptığı bu oluyor.. ilerleyen aylarda bu extus husususunun wap 25 den mi kaynaklandığını yoksa başka ücretlendirmelerden mi sorusunun cevabını vereceğim.. fakat ilk yapmanız gereken turkceli arayıp wap 25 aboneliğimi fesh edin demeniz olacaktır.. wap25 aboneliği otomatik olan bir aboneliktir.. yani sizden habersiz yapılmıştır, isterseniz hukiki yollardan gidebilirsiniz..

bir önceki entryde mesele çözülmüş gibi lanse edilmiş (arkadaşla mesajlaştık, o yalnızca kopyalamış) fakat binlerce madur var. ve bu cevap turkcelin hilelerinden biri..

(bkz: wap25 ne lan)