yazma becerisi olmayan kişilerin bok attığı yazar. boş bkz ı bile doğru dürüst beceremeyen kişilerin hakkında atıp tutması ne acı.

uzun yazı yazmasını ben bile beceremiyorum. belli bir noktadan sonra bayıyor ve bırakıyorum. zaten topu topu 2 kere denedim ama o olmadı. daha giriş bölümünde hemen olayı sonuca bağlamak istedim.

bu adam hiç üşenmiyor ve uzun uzun yazıyor. kim bilir yazarken rahatlıyor ve mutlu oluyor. bizler onu okudukça, sayfasına girilen kişi sayısı arttıkça hoşuna gidiyor. gitmeli de zaten. orada olağan üstü bir emek var ve bu emek boşuna gitmemeli. yazdığına deymeli.

bak yine sıkıldım yazarken, hemen sonuca bağlıyorum.

ey hayatta hiçbir boku beğenmeyen insanlar, evde oturup sağa sola sataşarak mutlu olan vasıfsızlar, ilgiye aç, aşka aç varlıklar,

iyi okuyun. experimental adlı bu şahıs güzel yazılar yazan, kimseyle işi olmayan iyi bir kalemdir.

hadi şimdi kemirin tırnaklarınızı. yine çok iyi biri yazdım.

kıskanç sünepeler.
blog yazması sözlük için kayıp olsa da lütuftur.
dert bir sozluk kardesimizdir. *
"neden evlenmedim" blog'u bugün itibarı ile 4. ayını doldurdu ve başladığımda düşündüğüm "iki bin kişiye ulaşabilir miyim acaba?" (kitapların ilk baskıları iki bin adettir.) merakına tezat ziyaretçi sayısı 136 bini geçti, desteğiniz, ayırdığınız vakit, mesajlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

sona hızla yaklaştığımız şu haftalarda blog'u hazırlarken çok sevdiğim bir şarkıyı da paylaşmak istedim, umarım seversiniz, pazar'ı kapatmak için uygun bence, ben de yarın ki yazıyı hazırlayayım artık...

(02:12'den sonra dolores'i duyacaksın, sakın şaşırma)
http://www.youtube.com/watch?v=269gRgNsU0o
ilk kez bir öyküm basılı olarak yayınlanıyor 5 şubat'ta, darısı romanın başına...

(bkz: mutsuz aşk vardır/#22749929)
garip bi adam, içinde bi yerlerde küçük bi çocuk olmalı,saklanmayı seviyor,biraz yorgun biraz aşık... derdine kederine sarılmayı biliyor. şimdilerde neden evlenmedim bloguyla ünlü olma yolunda, hiç istemiyor gibi ama. garip işte. sağlam yazar,uzun yazar ama hep bi cümlesi eksik... saklanmayı seviyor dedim ya, saklanırken elinde silah gibi tuttuğu bi cümle var, hiç paylaşmadı, hiç paylaşmayacak... ve biz onu okuyan topluluk, hep o cümle için, belki bi gün söyler diye, bekleyip duracağız. okunmaya değer. adam sağlam acı çekiyor e sağlam da yazıyor, daha ne olsun.
havalimanında ağlamak entirisiyle beni benden almış çok geç farkettiğim üçüncü nesil yazar.
icten yazdigi belli bir cok entry de. cok yasa usta.
Rastgele bi başlığa girip, entrysine denk geldiğim, entrynin öncesini vermiş ve merak ettirerek bi önceye, bi önceye, bi önceye derken kaç entry geri gittiğimi bilmeden sövdürten, başı bulup okumaya başlamamla birlikte, yazımı ve hikayeleriyle etkileyen yazar. Lan okadar entryi bıkmadan usanmadan 1saatten fazla okudum ha.
söykü dergisinin kurucusu iken, söyküyü boş veren yazardır. söykü infilak olmuştur.
uzun yazan yazar.
birlikte bira içip anlatacağım çok şey olan yazar.

http://ekspermental.blogs...iler-gulyuzlu-mojito.html
sıkı bir takipçi olduğum için ekşide de burada da blogunun reklamını yaptığını farkettim. ama usta fake aldıysan kendine nickaltı gireceksen 23.59 da değil 00.00 den sonra girmen gerek yalnızzzzzz. zzz ler uyku efekti.
kitabı çıksın da alalım, okuyalım dediğim yazar.
kitabı çıkıyormuş hayırlı olsun yazarı.*

edit: çekemeyenlerin çokmuş aga. bu ne böyle anında 2 eksi?
Kitabının hayırlı olması ve bissürü bissürü okuyucuya ulaşması dileğiylE.
kitabı çıkacak olan yazar. yazılarına bir göz gezdirme fırsatı bulamadım dahaca. ama en yakın zamanda okuyacağıma söz veriyorum kendisine. zira, yazan insan değerlidir.
neden evlenmedim isimli kitabı 25 nisan'da basılacak sözlük yazarı.

bu adam hep güzel işler yaptı. sözlüğe harika entryler girdi (migros'ta ağlamak, havalimanında ağlamak ve diğerleri), söykü isimli oluşumun kurucusu oldu, şu an aktif olmasa da zamanında ciddi anlamda güzel işler yapıldı söykü'de. yazılarını bir blog adresinde derledi, pek çok insana ulaştı. herkesin akıllı telefonlara mahkum olduğu, önüne gelenin kendini yazar zannettiği, saçma sapan popüler kültür zırvalarının sanat eseri addedildiği bu dönemde kaliteli yazmaya devam etti.

kendini çağa uydurarak kaliteli yazdı. bakın bu önemli.

yazın dünyasının böyle insanlara ihtiyacı var. yetenekli ve yeteneğini dinamize edebilen.

pırıl pırıl kaleminle, zekanla, yeteneğinle iyi ki varsın...

yolun açık olsun experimental. her zaman yanındayım...
daha önce tanımadığım ama neden evlenmedim adlı blog'unu okuduktan sonra takip etmeye başladığım harika yazan yazar, kitabını dört gözle bekliyoruz.
kitabı çıkmadan pdf'i düşmüştür. isteyenler pm pls.
güzel temennileriniz için teşekkürler arkadaşlar.

umarım kitabı da beğenirsiniz.
yeni kitabı ile gerçek adınıda deşifre etmiş yazar dilerim yazılarındaki akıcılık gibi yazarlık serüvenide akar gider.
Kendisine tazecik sıcacık kitabıyla başarılar diliyoruz, yolu bahtı açık olsun.
Bu herifi neden bilmem, taa eski zamanlardan beri sevmem, hatta söylü falan çıktığında ilk taşkalasını yapanlardan biriyim heralde, yani bilmiyorum ama öyleydi, samimi bulmadım amk!!
Tevekkeli değilmiş bak, basmış tokadı herif!
Bazen insanı kan çeker, bazen de tanımadan görmeden sevmezsin bu söZlük ortamında, çok şükür şimdilik pek azdır yanıldığımız...
O zamanlar bize sabote etmeye çalışıyo, rerere rörörö diyenler, şimdi " keşke etselermiş amk" dediğinizi duyar gibiyim. He-he-he!!! olsun olsun, ne demişler; "ağzı Açığın Malını, gözü açık yer"

söyküyle kalın... ^~^
(bkz: neden evlenmedim/#27488786)