bugün

Arkadaşlar ben bu elemanı yazdığı saçmasapan entryler ve bitmek bilmeyen mesajlarından dolayı uyardım..

Heyheylenince de evladım numaranı ver konuşalım dedim..

Ama ruh hastası ağır bir sapık olduğu için yazıp duruyor ondan da sustum..

Edit : ha bu Esnada da kimseye küfretmedim doya doya yüzüne küfretmek varken bir insanın neden burdan edip kendimi engelleyeyim..
Kimsenin hevesini kırmak istemem ama burada sahibi belli olmayan nicklere küfür etmenin hakaret etmenin kanuni hiçbir bağlayıcılığı yoktur.

Özelden yada aleni olsa da.

Çünkü buraya nick ile üye olan şahıs burda maruz kalacağı bireysel her türlü muameleyi kabul etmiş demektir.

Fakat burada alenen suçu ve suçluyu övücü yazılar yazmak, milli ve manevi değerlere hakaret etmek, halkın bir kesimini kin ve düşmanlığa sevk edecek şeyler yazmanın hukuki bağlayıcılığı vardır.

Bunun dışında kimin ne olduğunun belli olmadığı saçmalıklar için sadece geçmiş olsun denilip üstüne su içilir.
Ben adalet dinlenmem. Senin gibi dilenci değilim.

Mahkeme salonunda kim af dilenecek, görürüz.
Şahsıma evladım, olm, ucuz adam, çakal sürüsü vs. dedikten sonra mahkeme lafını duyunca engel atan bir mahalle mafyası.

En yakın süreçte mahkemede hesaplaşacağız. Kim ucuz kim pahalı göreceğiz.

Bu çakalı tanıyan varsa şahsımla irtibat kurarsa sevinirim.

Saygılar bütün dürüst yurttaşlara.
Abi nickaltımda gelip oynaklık yapma bana. (Buraya gülücük koydum)

Oto yıkamacının da başını yedin Zaten küstü gitti adam.

Bu arada bu entrymden yetkililere seslenmek istiyorum ;

Maşallah söz konusu kendiniz olunca aşırı hızlısınız. Essy başlığına entry yazmam ve silinmesi arasından geçen süre 1 dakika bile değil. Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim.
selamın aleyküm.
görsel

yarın biliyorsun cuma, mübarek gün, paraları denkleştirdin mi?
Tehdit etmeyen yazar.

Ben kimseyi kolay kolay tehdit etmem, yazdıklarım tehdit olarak algılandı ise kusura bakma. Ama konuyu buralara getiren ben değilim. Ne demişler ;

iğneyi başkasına çuvaldızı kendinr batır.

Ben sadece dün gece olan maçın Türkiye'de bulunan en üst futbol değeri olduğunu belirttim. Hepsi bu. Ki geçmiş zamanda fatih hoca ile de bir çok başarı kazandı milli takım vb vb..

Sana özel bir kastım Yok açıkcası da. Severek takip ediyorum yazdıklarını denk geldikçe. Fakat şunu çok istiyorum ki kendim eski bir fanatik olarak ; futbol fanatizmden arınıp eğlenceye dönüştüğü zaman daha keyifli bir hal alıyor.

Yolun düşerse de uğrarım çayını kahveni içmeye. Sende yolun düşerse her zaman buyur gel.
https://m.uludagsozluk.com/e/41664450/

Öncelikle yeni gördüm.

Sonralıkla sizin o cincon usulü tehditleriniz bana sökmez kardeş kusura bakma. Ben ne mhk'ya bağlı hakemim, ne de kebapçıyım. Hoş hayal edince kebapçı olup tokatlamak konusunda içimde ince bi kıpırdanma olmuyor desem yalan olur.

Valla demirden korksak trene binezdik. Sizin im'para'torunuz gitsin kumda oynasın. Normalde böyle tehditlere pabuç bırakmam, hakkını veririm ama şahsen tanımasam da sözlükte artniyetli olmadığını varsaydığım bir yazar olduğun için bu teşebbüsü es geçiyorum.

Ankara'ya yolun düşerse Ben seni çaya ya da yemeğe davet edeyim. Misafirim ol. Futbol konuşmayalım. Futbol yüzünden insanların kalbini kırmayı sevmem. O kadar aciz bir insan olamadım hiç. Sözlükten konuşalım, aklım yettiğince agabeye alıp verelim, ankaparkta dönme dolaba falan binelim.

Allah'a emanet.
benim severek okuduğum bir yazar. fikirleri net, hatları konturlu. donanımlı biri olduğu belli.
böyle kişileri genelde de severim zaten.
yazıp dursun. iyi yazmaları olsun.
eder miyiz diye bir yokladım ama bana laf atmadı, sadece savunma yaptı.

"sen de şöyle şöyle demedin mi edepsiz" falan dese bir ucundan tutar devam ederdim ama demedi.

niye öyle yaptı ki?

hırslanmıştım ne güzel oysa ki.
Millete orospu çocuğu dediğim entry linkini paylaşayım ;

https://m.uludagsozluk.com/e/41490439/

Çünkü ben orospu çocuğuna ; orospu çocuğu derim..
millete orospu çocuğu diye küfür edip "karı" lafı için duyar kasan bir garip insan.

ekmek çıktı mı bari?
"ışık doğudan gelir"....rahmetli cemil meriç'in eserlerini anımsatır.
Şunlara nude at da akılları başlarına gelsin.
Zall ne diyor bu kadın?
Merhaba arkadaşlar..

Size bir açıklama yapmak istiyorum ; ben erkeğim.

Dolaylı veya direkt olarak özel mesaj yoluyla yürüyen tüm sözlük Sapıklarına duyurulur.
ağır şekilde anlama sorunu olan yazar .

işine gelmiyor ya o bakımdan .
rahmetli cemil meriç okunmadan bu terimin anlamı anlaşılamaz.
Hmm demek "ışık doğudan yükselir".

Anlamlı bir nick.
Üstelik latince. Illuminati ile bir bağlantısı olabilir.
Kız olsam düşerdim kesin.
(bkz: sezen aksu)
asıl özdeyişin bir kısmıdır. tam olanı ise "ex oriente lux ex oxidenta doxa" dır. ışık doğudan bilgi batıdan yükselir anlamındadır.
ilk defa kültür tarihi dersinde yrd. doç. erkan iznik tarafından zikrediliğinde ne olduğunu bilmeyip +10 puandan olduğum "güneş doğudan yükselir" anlamındaki latince terimdir.

1995 yılında Sezen Aksu tarfından çıkartılmış albümün adıdır aynı zamanda.
albümde ki parçalar

1. Işık Doğudan Yükselir
2. Davet
3. Son Sardunyalar
4. Alaturka
5. Yaktılar Halimmi
6. Rakkas
7. Onu Alma Beni Al
8. Yeniliğe Doğru
9. Ne Ağlarsın
10.Ben Annemi isterim
11.Var Git Turnam