bugün

bilinen gerçektir. tek yaptıkları sözde evrimi anlatan maymundan insana geçme tablosu o kadar.
zaten en baba evrimci dawkinsin bile rezil olduğu anlar vardır.
Teeori olduğu içindir.
https://www.youtube.com/watch?v=WB0g5zXLXTU

vardır efendim, her yerdeler.

insan bile ara geçiş formudur. ( evrim bitmedi çünkü)
iklim ve karasal sartlara dayanan tür içi değişimleri, kurbagadan prense dönme olarak anlamanın adidir.
meme ucu insanın anne karnındayken cinsiyeti belirlenene kadar kız olduğu için vardır. cinsiyet belirlendıkten sonra erkekse hormon gelişmez kız ise gelişir ve süt veren bir meme haline gelir. bunu evrim sayan insanlar var işte.
Ciddiye almayın. ölü taklidi yapın.
meme ucunun evrimle alakasının olduğunu düşünenlerin olduğu başlık.
Bakmayı bilmeyince göremezsiniz.
Cahillikten ölmeden önce açıp biraz kitap okusanız yada biraz savunduğunuz şeyler kadar savunmadığınız şeyleri de öğrenmeye çalışsanız bugün burda bu kadar boş konuşmuyor olurdunuz. Hoş savunduğu ilkeleri yada görüşleri bile araştırmayan insanlardan çok şey bekliyorum (bekliyoruz). Özetle "maymundan evrildik madem o zaman niye hala maymun var" diye boş konuşmadan önce lütfen beyninizden yararlanın azıcık.
Aile hekimine gidip hep verilen antibiyotiği değilde yeni çıkmış bir antibiyotik istiyorsan evrime dair en güçlü kanıtı zaten yutuyorsun demektir.
ayrıca yüce dawkins amcanın anlattımını da buldum. ara geçişçilere gelsin.

bide akşam dinozordum sabah kalktım yarasa oldum gibi ara geçişlere bakılmasa iyi olur.

https://www.youtube.com/watch?v=cNbtJy8WO0s
sözde evrimcilerin belki tek yaptıkları maymundan insana geçiş tablosu olabilir. sözde evrimci diyorum bakın! zira evrim deyince olayı sadece primatlar üzerinden tartışma konusu yapan kim olursa olsun kendisini sadece " eee maymunlar neden evrim geçirmedi" yüzeyselliğinde bir münakaşanın içinde bulur. organellere sahip ilk ökaryot canlıların kanıtlarına rastlanan 1.85 milyar yıl öncesinden başlayacaksın anlatmaya. olayı basitçe anlatacaksın. ara formu soranlara theropoda takımından ne kadar canlı varsa buyur diyeceksin. isteyen tabiat ana desin, isteyen yaradanın hikmeti desin, düşünebilen ve düşündüğünü ifade edebilen kompleks canlı formuna gelene kadar yaşananların doğallığını vurgulayacaksın. geçmişe dönük arada boşluk kalsaydı, bug diyorsunuz ya, hani ona dair insanoğlu bir şüpheye düşseydi insanoğlu apışıp kalırdı. tam tersine inancını ve umudunu işte o an kaybederdi. bu bire bir insanoğlunun uzayın uç sınırını keşfedip de, "eee ötesi?" şeklinde apışıp kalmasına eşdeğerdir. bunu bu şekilde anlatacaksınız ki karşınızdaki evrimin yaratıcının eli olduğunu anlayabilsin, ya da imzası. olayı insan - maymun üzerinden tartışacaksanız az ötede ses etmeden tartışın.
insanlar maymundan geldiyse, maymunlar nereden gelmiştir diye düşünmeden edemediğim yaklaşım.