bugün

Yerçekimi inkar etmekten farkı yok.
Evrim çok yanlış öğretiliyor bu coğrafyada...insan gerçekten hayret ediyor.
atalarının sapına kadar insan olduğuna inanan zihniyet.
evrime inananın maymun kadar aklı yoktur .
sözlüktekilere bakarak inanmıyoruz. hani niye evrilmemişler. aynı ataları gibiler.
kişi maddenin bilgi üretemediğini iddia ederse bu teoriye inanmamakta haklıdır.

(bkz: aa bu benim lan)
benimde sahip olduğum zihniyet.ulan suda yaşayan tek hücreliden 14 nm lik milyarlarca transistör içeren cpu yapan varlığa geldik hemi.hadi hayırlı traşlar.
evrim'in hala geli$tirilmekte oldugunu; ancak genel hatlariyla bilimsellik anlaminda kanitlanmi$ bir teori oldugunu bilmeyenlerin de icinde bulundugu zihniyettir. ha, inanmayan gerizekali degildir pek tabii, cahildir. cahil derken anlatilmaya cali$ilan $ey ise, ogrenmeye muhtac zihnin koreltilmi$ olmasidir.

richard dawkins gibi ki$iler, kesinlik diye bir kavram olmadigini, newton yasalari olarak adlandirilan kanunlarin bile mutlak dogrular degil, kabul gormu$ bir teori oldugunu bilirler.

bilim'in en onemli ozelligi yanli$lanabilirligidir, bir deney yaptiginizda bu yuzden hicbir zaman ayni sonuca ula$amazsiniz. bu nedenle de, mutlakiyet iceren bir kesinlik hicbir $eyde yoktur, yine bu nedenle ve henuz ara$tirmalari devam ettigi icin, evrim teorisi bir teoridir.

ha, kanunu olsa insanlar kabul edecek miydi? etmeyeceklerdi.
beyinleri çamurdanďır.

evrime inanması icin şöyle çevresine bakıp düşünmesi yeterli.
evrim ile yaradılışı karıştıran insanların zihniyetidir.
aklı başında bir insandır.
Doğru yapıyordur zira evrim bir inanç konusu değil bilimsel bir gerçektir tartışılmasıda bilimsel kanıtlar üzerinden olur.
bir taraftan evrime bok atarken diğer taraftan burçlara inanır bu zihniyet abideleri, uzaktan bakar şaşarsın, gül gül ölürsün.

(bkz: istisna sen otur çocuğum)
bari maymunuz biz demeyin len maymunlara hakaret oluyor .

maymun yapmaz sizin yaptığınızı len soytarılar .

günümüz de ki maymunlar evrimi reddetmişler demek ki çünkü hala maymunlar !

bari karakter sahibi olun da otu boku bahane etmeyin kafirliğinize .

insan canlılar içinde en şerefli olanı dır .

sen bu şerefi ben maymunum diyerek nasıl elinin tersiyle itersin şerefsiz .

maymunsan maymunlar orda bak işte .

bak bakalım insanlara mı benziyorlar yoksa maymunlara mı ?

hadi akıl basiret feraset din iman yok göz de mi yok aga siz de .

araf suresi 79. ayet

"Andolsun ki, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Onların kalbleri vardır, fakat onunla gerçeği anlamazlar. Gözleri vardır, fakat onlarla görmezler. Kulakları vardır, fakat onlarla işitmezler. işte bunlar hayvanlar gibidirler. Hatta daha da aşağıdırlar. Bunlar da gafillerin ta kendileridir."
(bkz: kanun ve teori arasındaki fark/#32633747)

(bkz: ispatlanmamış teori/#32633590)

şimdi onlar atlamadan ben cevapları peşinen vereyim de başka argüman bulsunlar kendilerine.

hep aynı boş lakırdı, tek tek cevap vermekten bıktık.

reddedecekseniz de mantıklı argümanlar sunun hanımlar/beyler.
evrim teorisi, adından da anlaşılabileceği gibi bir din değildir, bu yüzden inanmak ya da inanmamak söz konusu değildir.
evrim teorisi bir teoridir, yani ispatlanmış bir hipotezdir, deney ve gözlemlere dayanır. Evrim teorisinin birçok yeri ispatlanmış, bilim dünyasınca kabul olunmuştur.
kişi aksini ispat edemediği sürece ben buna inanmıyorum diyemez.