bugün

evlilik uzun bir beraber yaşam demektir.
beraber yaşamın bir çok zorluğu ve güzellikleri var. evlilik hayatında enteresan bir eşik var,
bu eşiğin ismi pırt eşiği. eşler rahat rahat birbirinin yanında pırt yapmaya başladıkları aşama.
bu aşama ortamada 1 ila 1.5 yıl arasında sürmekte.
eskiden pırt için boş oda yada wc ye gidenler, eşiği geçtikten sonra kurbağalara basarak dolaşır.
hatta bu konuda bir süre eğlenceli geyik döner.
her evlilikte yaşanır sadece çiftlerin bildiği bi özeldir...
Yok öyle bir asama , evlenince lavaboya gideceksiniz, eşiniz bunu asla bilmeyecek. Yoksa eşinizin bası ağrır. Yanlis bilgiler vermemek lazım.
çocuk olduktan sonra doğan bir hak olan babaya sesli sıçma hakkı anayasal bir haktır.
ilerideki "gök gürültüsü" aşamasından önceki aşamadır. bu işler hep pırt ile başlar sonra bir bakmışsın üzerinizdeki yorgan havalanmaya ( bir anda yataktan yükselmeye ) başlamış..
Entry yapan birçok arkadaşın bekar olması...
Erkekler genelde bu aşamayı daha hızlı atlatıyor gibi gözlemliyorum. Malum kadınlar pembe sıçıyo ya amk. Ben manitayla ilk aynı evde yaşamaya başladığımızda 3 ay sıçamamıştım o evdeyken ahahaha ne pırtı zırtı.
aşkım pırt yaptım ne pırt yapması basbaya sıçmışsın.
lan olm 30 senede geçse kadınlar gene kocasının yanında yapmaz ama erkek yapar.
hiç acımaz.
Osuruk tutulmaz arkadaşlar.

Bu tıbbi bir gerçektir.

Sağlığınız için koyverin.
saygısız götlerin kolay ve çabuk aştığı aşamadır.
Saçma aşamadır.

2 yılı devirdik ne eşim ne ben böyle iğrenç aşamalara gelmedik.
Nice yıllar görürüz umarım birlikte ama yine de yaşlanıp kaçırana kadar böyle şeyler görmek duymak istemiyorum.
Ne yapalım yiyenim içimizde tutalım.
rahat rahat evde zarrt diye osuramayacaksam niye evleneyim?
ay gel bi' de üstüme sıç.

banyoya bile papyonumla giren bir salon erkekiyimdir, asla zart diri zort zort karılardan haz etmem doğrusu.
Herşeyin yeri ve adabı vardır. Öyle bir aşama yoktur.
Karınızla/kocanızla karışıklı pırtlaşmayacaksanız ona evlilik mi derim ben?
3. Günün şafağında ben borozan gibi öttürürüm aga.