bugün

250 gramın karşılığıdır.
Körpecik kızı koynunuza alacaksınız. Bir bedeli olacak tabi ki.
Bu devirde aklı olan evlenmez
Amk gelinin kardeşine takı vs ne alaka
Ha gelinin yanında kardeşini promosyon olarak veriyorsalar ne ala ama alakasız yani

Gidin alın bir şişme karı
Şişirip şişirip şaapın
Akarı yok kokari Yok

Yemek temizlik vs işleride kendiniz yapın

Ben farzı misal daha 4 sene öncesine kadar evdeki ocağı bile yakamayan biriydim
Şimdi iş başa düşünce 10 numara 5 yıldız yemek yapıyorum...
canın istediğinde sevişirken iyi tabi. ne kadar para o kadar seks evladım, baştan düşünseydin. keşke seks bedava olsa.
Bu zinciri boynuna takmaya razı olan hemcinslerimden utanıyorum.
Karı karı karı diye ölmüşler açgözlüler.
Bunların yüzünden evlilikler hep ticarete dönüştü
Feminist lolitalar adamları donuna kadar soyuyorlar
(bkz: feminizmin fakir erkeklere karşı kurulması)
parayla mutluluk satın alabileceğini sanan erkekler bunlar işte.
Evlenen erkek sınırlı ehliyetlidir. Konu kapanabilir.
ne mızmızlandınız yahu. zorla evlendiriyorlarmış gibi.

ataerkil düşünüşün erkekler üzerinde kurduğu tahakkümün eleştirisine varım ancak evleneceğiniz kadınları açgözlü düşmanlar olarak tanımlayarak gerçek hedefe yönelememek aymazlık olur.

1. öyle kadınlarla evlenmeyin
2. öyle kadınlar yaratan ataerkil sisteme karşı durun.

bir de efendim seksin karşılığı diyenler var. arkadaşlar sağlıklı ve sosyal bir gençlik yaşamışsanız inanın bana, seks hayatınızın en tırt olacağı birliktelik şekli evliliktir. kaçınılmaz bu. dolayısıyla tersinden de para ödeyip seks aldığınız bir şey değil.

bir olmak bu. sağ elinize kızıyor mu sol eliniz para harcarken?

eşimle isteyerek evlendim, isteyerek düğün yaptık, istediğimiz eve yerleştik, istediğimiz eşyaları aldık. düğün takıları ev hariç bunların tümünü karşıladı da üstüne kaldı bile. eşim çalışıyordu, ben çalışıyordum. her zaman çok daha fazla kazandım. aileme harcadığım tek kuruş için de bir gün dahi sömürüldüğümü hissetmedim. asla olmasın ama eskaza olursa boşanırken de neyim var neyim yok yarısı çocuğumun annesinindir sorgusuz sualsiz.

kendi kafanıza uygun iyi insanları bulun, onlarla müşterek bir hayat inşa edin, böyle dertleriniz olmasın. ama evde beyaz atletle oturup paranız olmadığı için sikiniz elinizde size vermeyen sığ kadınları hayal edip içine evlilik dahil ettiğiniz genellemelerle içinizi karartmayın ne olur. hala aşk var, hala iyi insanlar var, evlilik kurumu hala gayet makul bir kurum.
türk "sahte" gelenek ve görenekleri kadını sosyal açıdan ne kadar aşağılıyorsa da erkekleri de finansal yönden eziyor. o yüzden yenilikçi olmalıyız. bizim örf ve adetlerimizde ataerkillik yoktur.
su götürmez gerçek.
Kadının da sigortasız temizlikçiye dönmesi.