bugün

unutulmaması gereken gündür. genelde bir etkinlik yapılır. abinizin yıldönümünü de o günün akşamı hatırlamışsanız "neyse ki gün bitmeden hatırladım, hemen kutlayayım bari" dersiniz. siz evli olmadığınızdan bu gibi günlerin önemini bilmemektesinizdir. her çift de aynı şekilde geçirmez herhalde.
erkeklerin kabusu olan gündür.
hiçbir şey olmasa bir buket çiçek olması gereken gün. evlendiğiniz için mutlu olduğunuzu belirtmek için, yılda mutluluğunuza ait bir gün.

bunlar mutlu evlilikler için geçerli tabii.
Allah herkese mutlu bir ömür versin.
zaman su gibi akıp gidiyor düşünüyorum daha dün gibi ama aradan 7 yıl geçmiş...

evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, ömrümün geri kalanı.
her sene sadece erkeklerin kadın tarafını mutlu etmek için uğraştığı zamanlardan biridir. ne hikmetse kadınlar bu günün karşılıklı olması gerektiğini 3000 yıl önce unutmuştur. erkek sürpriz yapar, erkek hediye alır falan filan. kadın? kadın "bu salak önümüzde ki sene ne yapacak diye düşünür" sanki festival organizatörüyüz a.q.
kadınların gereksiz anlam yüklediği günlerden biridir. erkek ne bok yerse yesin o gün için olan beklentiyi karşılayamaz.
Dün evi şu şekilde bulmuş olmama vesile olmuş gündür.

Her şeyi kendi hazırlamış,
Balık, çorba, sofra...

Teşekkürler romantizm!

görsel

görsel
Eşinizin çok değerli biri olduğu kesin gözüküyor. Bu devirde çok nadir eşler bunu yapar. Kıymetini bilin. Enişte ileride evlenirsem taktik ver.*
evliliğin ilk iki senesinde şatafatlı şekilde kutlanır...
üçüncü seneden sonra kutlamanın dozu düşer...
beşinci seneden sonra erkekler genelde unutur...
onuncu seneden sonra kalan 364 günden zerre farkı olmayan sıradan bir güne dönüşür...
çok da şey etmemek lazım...
Bir de bunları toplaması var.

Hiç gerek yok böyle şeylere.
Benim gibi takıntılı biri olsa mumdan halı yanacak napıyosun diye azarlardı, hem her şeyi paylaşmayın şöyle ya. Biraz kendinize saklayın özel anları, gerçi erkekler de böyle şeyleri eşleri başkalarına göstersin diye yapıyor bir şey de diyemiyorum o sebeple. Tebrikler ayrıca, nice senelere.
5. yılda tekrar görüşelim. *
Sabah evden çıkarken; birbirimizin evlilik yıldönümünü kutladık, el sıkışıp, başarılarımızın devamını diledik. Kafa da tokuştursak mı dedik, vazgeçtik. Biz bu işte epey başarılı sayılırız. Birlikte nice güzel senelere cnm.
sağolasın cnm.