bugün

Eski bir geleneği sürdürmeyen erkek. Bence iyi .Ben hiç bir şey takmayan insan olarak saat, küpe, yüzük-bilezik takanları anlayamıyorum. Sıkmıyor mu hiç?
yauvvşak.
bu erkekleri gözden düşürmeye çalışanların arkasında alyans kuyumcularının kurduğu hacker grubunun olduğu anlaşılmıştır. düşen alyans satışlarını artık arttırmanın tek çaresi sanal mücadeleye hız vermektir.
Gözü sağda solda olup bir bok yiyemeyen erkektir.

işinin verdiği sebeplerden de takamıyor olabilir, mesela bir soğuk demirci gibi yada kaportacı, boyacı gibi. Bunlar bir mazeret sebebi olsa da iş çıkışı takılabilir.
Gözü sağda solda olup bir bok yiyemeyen erkektir.

işinin verdiği sebeplerden de takamıyor olabilir, mesela bir soğuk demirci gibi yada kaportacı, boyacı gibi. Bunlar bir mazeret sebebi olsa da iş çıkışı takılabilir.
çok davetkardır. Vitrini açık. Hiç sevmediğim bir eylemdir.
Cok sıkıntılı tipler.Allaha yakın bize uzak.
Yanımda takıp dışarıda çıkarma ihtimali de var. Bunu yapacağına hiç takmasın daha iyidir.
Takı takmaya hiç alışamadım, parmaktaki yüzük bile çok rahatsız ediyor beni. Gidipte karı kıza sulanmıyom ama, vakıp geçiyorum.
bendim çapkınlıktan filan değil lan sevmiyorum hayatımda aksesuar takmadım ama elin kızı seve seve taktırıyor.
Radarın sinyalini bozuyor.
KISA GÜNÜN KARI OLABiLECEK ÇITIRLARI ELDEN KAÇIRMAK iSTEMEMEKTEDiR.
işim bir piyanist kadar parmak hassasiyeti ve bir beyin cerrahı kadar el tekniği gerektirdiğinden benimdir efendim.
Karısının da parmağında asla evlilik yüzüğü taşımaması gerekir.

Çocuğumuz var, devam edelim çifti.
gozu felfecir olan erkektir. ewed.
yanlış yapan erkektir.

evlilik yüssüğü, evli olduğunu ilan etme amacı taşır. yani evli çiftler,

"biz, bu yüssüklerle birbirimize bağlandık ve bunları takarak bu bağlılığı ilanen duyuruyoruz"

derler.

ilansız ihaleye çıkılır mı? işte okadar önemlidir evlilik yüssüğü.

evli olup da yüssük takmayan arkadaşlarıma karşı bir kastım olamaz. hepsinden peşinen, kayıtsız, şartsız özür dilerim.
Benim. 2 ay parasız kalınca sattık mecburen. ilk fırsatta tekrar alacağım. Böyle kendimi çıplak gibi hissediyorum.
ulan serdar'ı okuyunca üzüldüm he. sonra elime baktım bende sadece gümüş yüzük var anasını satayım. satsan işe de yaramaz *

aklınca uyanık geçinir halbuki alyans çekiciliği diye bir şey gerçek yani *
e niye evlenmiş o zaman o hırbo...
kadın nasıl takıyorsa erkek te takmak zorunda.
Ne demek evli olduğumuz halde yüzük takmıyorum? (bkz: öyle bir şey yok)
Terbiyesizlik.
Altın yüzük takmaya zorlanan erkektir. Gümüş sade bir yüzük erkeklere yakışır.
Yavşaktır net.
"married but available " moduna girmemelidir. Yoksa sonu fena olur.