bugün

Artık hepimizin bildiği gibi evli birini ayartmaktan ve evlilik gibi bir sosyal kurumu yıkmaktan kendisine dava açılabilen kişidir. Sonuçlarını göze alması gereken kişidir.
Bir Tanışma sırasında, parmağında yüzüğünü çıkarıp saklayan orospu çocuğu degildir. Yeter sizin yettiğiniz be.
orospu degildir, belki biraz yol yorgunu olabilir, eger soguk bir ayran icip dinlenirse toparlar.
kelinsan duasına mazhar olan şanslı orospudur.

(#22619988)
Bekâr adama göz diken evli orospuyla ölümüne yarışır.
hizmetçi olması muhtemeldir.
yoldan çıkmış kocasına değil de hatunlara sövüp sayan yurdum insanı söylemi.

o geri zekalı kuku düşkünü ben evliyim diyemiyorsa sık ümüğünü kurtul kızım ne taşıyorsun daha?
bırakın sikişsinler abi size ne bize ne kadını.
Adı üstünde: or*spudur.
keskin bir ithamdır.

mantığı doğru kabul edersek, hz aişe ne olacak? hani 'türbansız olabilir' denmiş ya, o bakımdan. kapiş?
Samanyolu tv nin yeni dizisi.
adanalı olması kuvvetle muhtemel insandır.
tekdüze düşünebilenlerin ithamıdır.

evli adama göz dikip onunla olan kadın orospu ama adam masum öyle mi?
niye çünkü erkek, çünkü o malum engellenemez dürtüleri var falan filan değil mi?

ben böyle riyakar zihniyetleri seveyim ya.
Müşterilerinin medeni halini önemsemeyen para karşılığı aşk işçisidir.
solcu bir orospudur.
türbanlı yada türbansız şeklinde değerlendirmek saçma olduğu gibi başlığı açanda ruhsal açıdan sıkıntılıdır.
evli adamın orospuyla ne işi var evliliğine saygı duyması gereken orospu değil adamdır .
paraya göz dikmiş kancıktır.
adı üstündedir.
orospudur.
evli olup da karısından başkasına gözü kayan orospu çocuğuna ne demeli peki?
dünya tarihi bunlarla doludur.
adam zengindir.
Utanma arlanma yoktur böylelerinde. Birde bunlara karşılık veriyorsa erkek o da yavşaktır.
Sevgilime yan gozle baksa oyarim o gozlerini. Yok oyle bi dunya. Benim bakmaya kiyamadigima elin kasari goz dikemez
Sevgilim de agzinin payini verir zaten bu kadar net