bugün

kendimi tokatladım ve yaklaşık 90 gün önce ne yapıyorum lan ben nereye düştüm bu da nedir diye topu direkten çevirdiğim durumdur , biraz zarar ettim fakat kendimi ve geleceğimi kurtardım, evlenmeyi düşünmüyorum varsa öyle babayiğit bir kadın çıksın karşıma değiştirsin fikrimi hadi göreyim.
Düşünemeyen demek daha gerçekçi olmalı...
konforlu ve iyi bir hayatım var. borcum yok istediğim gibi gezebiliyorum karışanım yok. yemeğimi , temizlik ütü kendim yapıyorum yapmasamda hallettiririm.tipim yerinde karakterimde iyi yürüyen yürüyene.

evlenmeyi neden düşüneyim. etrafımdaki evliliklerin kötü olması severek evlenenlerin bile sitem etmesi. karakter sahibi iyi kızların sayısındaki azlık. güven ortamının olmaması aldatmaların artması.
Düşündüğü için evlenmeyecek olan erkektir.
bekarlığın sultanlık olduğuna inanan kesimdir.
Bir kızın, kendisi üzerinden çevresine gösteriş yapmasına izin vermeyecek erkektir. Yani kendini damızlık olarak kullandırmayacak erkektir.

+ kimse seni sen olduğun için sevmeyecek!
Herkes seni:
Seni sevmenin onlara ne kadar yakışacağını düşündüğü için yani kendileri için sevecek. Ve bu da demek oluyor ki, insan böyle yaparak yine kendini sevecek.
Sen hiç sevilmemiş olacaksın Hikayenin sonunda...
(bkz: fyodor mihailovic dostoyevski)
Her erkek evliliği düşünür düşünüyorda yukarda ki selzeniş hep maddiyat yoksa evlenirim modunda herkez içindeki sıkıntıyı dökmüş herkz. Bekarlık sultanlıktır zırvası da bi yere kadar kardesim yanlız yiyen yanlız ölür. Evlenirsin hayalindeki gibi olmaz pişman olup üzülebilir mutsuz olabilirsin. Ama evlenmezsen yüzde yüz mutsuzsun bunu hiç yoruma bile acmayalım hepimiz erkeğiz beni anladınız canlar
Kimse kusura bakmasın ama gelin ailesinin istediği istekleri bildiğimiz(Yokedici)
serv antlaşması..
Ne istediklerini söyleyeyim mi?
5 tane bilezik 30'ar veya 40 gramlık
1 tane altın gerdanlık altın saat gelinin annesine babasına babasına hediyeler gelinin erkek ve kız kardeşlerine hediyeler bitti mi?
bitmedi.
gelinin teyzesine halasına a elbise amcası da dayısına takım elbise amcasının ve dayısının çocuklarına hediyeler...
Bitti mi ?
bitmedi.
beyaz eşya koltuk takımı hatta bazı gelin ailesi erkeğin ev sahibi olmasını yani ev satın almasını..
Ev hariç 200 binlik oldun
Ev olursa minumum 500-600 binlik oluruz...
Bu bildiğimiz
Sevr Antlaşması Aq....
Sonra erkekler neden evlenmek istemiyor diye kızlar sözlükte ağlar haa işte sebebi bu şimdi anladınız mı?
Bir de biz paragöz değiliz diye artistlik yaparsınız.
Allah'tan paragöz degilsiniz yersen..
Bir kere evlendim, Bi faydasını görmedim.
benimdir. evlenmeyi düşündüğüm zaman olacağı varsa da olmadı zaten. bende artık düşünmüyorum. zaten düşünecek ne bir aday var ne de maddi durum. belki böyle düşünmeyince nasip gelir belli mi olur be.
Evlenmek delikanlı adam işidir.
Erkek işidir. Babalığa aday olmaktır.
Götü yemeyen evlenmesindir.
Ya istediği kıza çakabiliyordur ya da gaydir.
taşşaaanı yidiğimdir. akıl akıyo heriften !..
kendini hazır hissetmiyordur. sorumluluk almak istemiyordur.
evlenmeyi dusunmeyen kadin kadar normaldir. bunun basligi neden aciliyor ki? ayrica tebrik mi bekliyor nedir?
Düşenemiyordur belki.