bugün

(bkz: yaşasın zina)
evlilik için bir şey diyemem ama, aşk konusunda feromonlardan bihaber yazarların götünden çıkma tespittir.
(bkz: heppppimiz aptalız)
yaşlanınca bakarsın ki kuru kayısı gibi kokan bu adama artık hiçbir kadın bakmıyor. yalnız kalırsın ve düşünmeye başlarsın. arkadaşlarına bakarsın aralarında sex çoktan bitmiş olmasına rağmen mutlular.

Çünkü kendilerini hayatın merkezine koyan birileri var. insana huzur veren birşeydir.

Son araştırmalarda zeki olan insanlarda aldatma oranının düşük olduğunu görmüşler.

Nedeni libidosuna sahip çıkabiliyor zor şartlarda bile doğru kararı alabilyor. kısacası ileride pişman olacağı bişeyi yapmıyor.
aptal olmaya değer kız için yapılması gerekendir. müstakbel aşkıma selam.
görsel
Hep şüpheyle sabit ben serseri mayın . .
(bkz: çok kadın hiç kadındır olum yalnızlıktır sonu)
Eğer gayrımeşru bir ilişki neticesinde dünyaya gelmediyse başlığı açan maldanadam yazarımız anne ve babasının da aptal olduğunu iddia etmektedir.
(bkz: bir maldanadam klasiği)
http://img85.imageshack.us/img85/4363/11ke0kh.jpg

maldanadamın isminin hakkını vermesi ve görevini layığıyla yerine getirmesi..
Aşk gibi bir nimeti yaşamayan ve bunu kendine hüner sayan zihniyete köpekler işesin efenim..
(bkz: hadi aldın benden alımını)
(bkz: içeri girdiğimde evleniyordu)
maldanadamı ilk tebrik ettiğim entrysidir.gerçektende bunlar kandırmacadır.öncelik insanın kendisidir.aşk tamamen boşa zaman kaybıdır.baki kalan dostluk arkadaşlıktır.evli insan gelişemez aynı gider hep hayatı.ideali olan insan evlenmez kendini hayata adar.evlilikte huzur değildir.evlilik sadece çocuk yapmaktır.biraz basite indirgeyince daha iyi anlıyoruz neyin ne olduğunu.kadın ve erkek huzur için değil sadece seks için bir araya gelebilir.birde arkadaşlık bana göre.sevmek için değil.huzur içinse hiç değil.
kendisi tek hücreli olarak hayatına devam eden; muhteşem maldanadam tespitidir.

öyleyse;
(bkz: uludağ sözlük yazarlarının yüzde 60 ı aptaldır)

vous revoir!
(bkz: #8948455)
(bkz: entry ve nick uyumu)
(bkz: aşk havuzuna aptallar düşer ama beni ittiler)
''mal olmaktansa aptal olmayı tercih ederim'' demiştir robert Bosch. (bkz: aptallık değil abdallıktır o)