bugün

evlilik yasal sekstir.
türk kültürü içinde yaşayan ( batı olsun doğu olsun) türk kültürünü benimsemiş , başka kültürleri taklit eden yavşaklardan olmayan , eziklerin çıldırmasına neden olan , yine eziklerin , ezik ezik!!! başlık açmasına neden olan bakire yobaz gerici!!! türk kızıdır , her türk erkeğinin aradığı kızdır.
allah sahibine bağışlasın ne diyelim.
isteyen istediğine verir, istemeyen de vermez.
bu bizi ne ilgilendirir?
vay onların hallerine dedirtir. sapkın sözlük yazarları zinayı övüyorlar şimdi de. size göre en namuslu insanlar bile gerici, yobazdır.
kim kime dumduma olmaktan iyidir namus önem vermek gericilikse (bkz: ben daniskasıyım).
ilerici bünyelerden fırlamış veled-ül zinaların isyan ettiği sözde gericilerdir.
evlenmeden önce önüne gelen her kızı yatağa atan bakir olmayan bir erkeğin, evlendikten sonra bakire kız araması ne kadar tuhaf ise evlenmeden olmaz diyerek kendi tercihini yapan yurdum insanının bu tercihi de o kadar doğaldır efendim.

yok ben illa evlenmeden yapacam arkadaş diyorsan eğer sana verecek olanları seviyormuş gibi yapabilrsin. verdikten sonra da vicdan azabı duymadan bırakıp gidebilrsin. zira bu akılla ancak bu kadarı mümkün.
bol bol sikişmeyi modern dünyanın bir parçası sanmak ayrı bir yobazlıktır tabi.
(bkz: forum chat tarzı entry giren kız gibi)entry girmek.
bu düşünceye sahip kişiler annesinden aldığı görgüyle yetişmiştir tabi. kendisinin annesinin babasından önce bütün mahalleye verdiği kanaatindeyim.
belki kötü bir örnek olacak ama o zaman sen gönül rahatlığı ile kızını başka erkeklerin kollarına atabileceksin diye düşünesi geliyor insanın.
yobaz, gerici, aptal..
yaşadığımız ülkede kadın evlenmeden önce seks yapınca ona orospu diyen erkekler evlenmeden önce seks yapmayınca da yobaz diyor.
(bkz: te allaam yareppim)
"evlenmeden olmaz zihniyetli bakire yobaz gericiler", evlenmeden önce "olur olur, gelin lan!" diyerek bütün mahalleyi mutlu etmis ve yurdumuzun aydinligina bacak arasiyla müthis katki saglamis valide sahibi zihniyet tarafindan, hakli olarak elestirdigi kizlardir.
oysa kim istemez, böyle mahallede iyi bilinen taninan yani ünlü olan, kamu hizmetine soyunmus, babasinin da herkes tarafindan sevilmesini saglamis bir anne sahibi olmayi?
Verirse kaşar, vermezsse yobaz. Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz a gençler?
insan hakları evrensel bildirgesinin 12. maddesini akla getiren düşünce.
karısını onunla bununla sikiştiren motor ruhlu ilerici önermesidir.
şimdi bu yazı hem yazara cevap niteliğinde hem başlıkla alakasız silinirse silinsin en azından birşeyler yazmamış olmamak için..
bu entry bu tür başlıklar açanlara ve altına yazmaya sıkılmayıp bu tür küflenmiş zihniyetlere prim verenleredir:
kaç senedir şu sözlükte yazıyorum bu şekildeki aptal başlıkların alınta hiç bir zaman yazı yazmadım am göt meme atatürk şakirtler fetocular ergenekoncular yobazlar vb. sikim sülfat. ama yeter ulan! yani birde bu şekil aptallara izin veren moderatörleri de anlamıyorum bizim noktası eksik entrylerimiz silinir bu şekilde seviyesiz aptalca başlıklar entryler silinmez he kapitalizmin çarkları diyorsanız e napalım bizde çay koyar çay içeriz.
gelelim troll tabir edilen kişilere; bu tür insanlar kendi pişmanlıklarını insanlara kabul ettirmeye çalışarak rahatlamaya çalışan tiplerdir. sevgili troll insanı bu şekilde rahatlayamazsın. pişmanlığın hafifler ancak yerini nefret alır. nefret insanın sağlıklı düşünememesi bir süre sonra da hiç düşünmemesidir. hani o kaka yobazlar varya onlar hanimiş miş miş miş.
evlenmeden önceki ilişkiler yüzünden insan ilişkilerinde düzen konularında batmış olan avrupa'yı göremeyen sözde çağdaş insanımızın benzetmesidir. playboyların bile belli yaştan sonra düzen aramaları ve bu duruma vücutlarının ayak uyduramaması sonucu depresyonlarda sürünmelerine sebep saatlik ilişkilerin sahibi, şehvetini aklıyla kontrol edemeyen ve bu açıdan hayvandan ayrılması gerekirken sözde özgürlük ve çağdaşlık terimleriyle bunu meşru kılan, bunu meşru göstermeye çalışan tüm salak dizileri muhtemelen izleyen ve meşruluğu oradan kapıp oyuna gelen zavallı gençlerimizin serzenmeleridir bu durum. siz de büyüyeceksiniz.
başlığı destekleyen tüm herkesin akrabalarının durumunun içleracılığını gözlerönüne serdiğini düşünen gericilerdir. ilerici olmayasıcalar. can'dır onlar.
seks dünyaları misyoner pozisyonda 3-5 dk ile sınırlıdır.hiç orgazm olamadan ölen kadınları da vardır.
herkesin değerlerine saygı duymak gerekir, bekarete çok değer veren insanlar vardır kimse de bu durum için onları suçlayamaz, yaşanan birliktelik onun için özeldir ve bunu eşiyle yaşamak istiyordur, cinsellik sadece ergen ve abazan bünyelerde gereğinden fazla değerli sayılır hayatta başka güzelliklerde vardır, karşımızdaki insanın değerlerine saygı göstererek ilişkiyi yıpratmamalıyız, erkek bu durumlarda çoğu zaman ısrarcı olabiliyor kadında ısrarlara dayanamayarak ilişkiye giriyor 10 dakikalık zevk için kadının değer yargılarını yıkmaya gerek yoktur bu durumlarda kadınlar çoğu zaman pişmanlık ve hata yapmışlık duygusuna kapılır ve kolayca bu durumu atlatamaz, en doğrusu doğru zamanı beklemektir.
eğer Türkiye bu yüzden geri kalacaksa varsın kalsın. Evlenmeden önce iffetini korumak yobazlıksa diyecek bir şey bulamıyorum.
bir kişi de demiyor ki arkadaş açacağın başlığı sikeyim diye. virgül koymadık diye canıım entry siliniyor canlandıracağız diye götümüz çıkıyor ama gel gör ki bu başlık burada kalabiliyor. birazdan bu entry de kolpadan bir sebeple ' silik' kutusuna düşecektir..
evlenmeden olmaz zihniyeti yobazlık ve gericilik asla olamaz. her veren kıza ne denildiğini biliyorsunuz. ama kız kardeşinizin bir erkek arkaşı olsa dünya yı yıkıyorsunuz. namusunu koruyan her kız ilericidir.
bu modernlik öyle birşeydir ki, başka kızla yatarsın * modern çağdaşlık olur, ama kendi kız kardeşine baktırmazsın bile. kusura bakmayın ama sikerler öyle modernliği.