bugün

görsel

bildiğin kadındır.

edit: başlığı açan tavuk kaçmış.
Bir erkek, kendi hayatına giren kadında arayacağı kriterle diğer kadınlar arasındaki farkı bilmeli. Hayatındaki kadın seni ilgilendirir. Diğer kadınlar hakkında yorum yapmak haddin değil. Kimin ne olduğu seni ilgilendirmez moruk, işine bak.

Edit: imla.
böyle düşünen insanların çoğunun, olum bu kız niye vermiyor bana ya diyerek üzülmesi ayrıca ironik. evlenmeden ilişkiye girdiği için kadını suçluyorsun ama evlenmeden yatağa atmak içinde her türlü şaklabanlığı yapıyorsun. bu nasıl bi mantık anlamadım.
kesinlikle izmirlidir. ve o ki kadınların en güzelidir.
Kendi tercihidir yargılamak kimsenin haddine değildir ancak böyle biriyle evlenmek istemeyen erkeğinde tercihine saygı duymak gerekir .
evlenmeden cinsel ilişki yaşayan erkekten hiçbir farkı olmayan kadındır. bi bitmediniz!
mantığı devre dışı kalmış kadındır.
(bkz: sana ne)!
Azmıştır muhtemelen. Size ne oğlum ? Pardon bize ne ?
recmi haktır.
evlenmeden cinsel ilişki yaşayan erkekten farkı yoktur.
Cinsel yolla bulaşan hastalıklara davetiye çıkaran insandır,
yazılacak küfür ve hakaretlerde, yazan kişiye çok kolay hakaret küfür davası açılabilir. son zamanlarda giriş yaptığınız ip adresleriniz belli. mahkeme ister, yöneticiler verir.

not: benden söylemesi dikkatli olun, sözlükten 4 troll'e dava açtım daha önce. niceleride entrylerini sildi, özür diledi. benim işim bu. zamanımda var paramda. açarım dava ve alırsınız hapis cezasını. ben sağ siz selamet. 2 dakikalık sapkın eğlenceniz için siciliniz ve moraliniz bozulur.
ben laik kemalist aynı zamanda chp ye oy veren biriyim lakin bu bana bile ters. kim isterki başka biriyle cinsel ilişki yaşamış kadınla evlenmek.
Ne mutlu ona. Özgür kadındır.
mustakbel eşine ihanet etmiştir.
kendi bedeni ve kendi kararıdır bizi ilgilendirmez.
her ne kadar diğer kriterleri tam istediğim gibi olsa da evlenmek istemeyeceğim kişidir. çünkü sürekli onun geçmişini düşüneceğim. anca nasıl evlenirim benimle de sevişir evlenmeden hamile kalır öyle. ya da görüşürüz sevişiriz beni kendine aşık eder öyle olabilir. yoksa büyük bir eksi benim için evlilik yolunda.
Zaniye,fahişe,orospu gibi bir şey. Uluda aynen bu başlığa bunu yazdığımda paradise 05 linç başlatmış,onun gibi olanlar destek vermiş,bizede iş düşermi diye düşünen amk evladı pezevenkler destek vermişti. Siktiğimin dallamaları,ben kös dinlemiş adamım teneke sesindenmi korkacaktım.