bugün

Evl*enince g*t g*bek ve g*dı s*lan erk*kle ayn* k*fadadır.
her türk gibi amacına ulaştıktan sonra bir gevşeme donemine girmiş türk kızıdır. artık evlenmiş, evde kalmamış; o güne kadar yaptığı bakım ve diyetler için harcadığı emeğin karşılığını bir koca bularak almıştır.
muhtemelen ard arda yaptığı doğumlardan dolayıdır.
(bkz: uff snne be slk)
hayatının amacının koca bulmak'tan başka bir şeyin olmadığı bayandır. bu zamana kadar türlü diyetleri, gelecekteki çocuklarının babası için yapmıştır kendileri. halbuki, özbakım, kişisel bir sorumluluktur. bir başkası için yapılması tam manasıyla saçmalıktır. sonrasında aldatılınca, laf etmeyi biliyor...
Kocayı değil kendini sevmeye başlasa iyi olacak kadına dönüşmüş kızımızdır.
Nasılsa yıllar geçse de bir kıymetin olmayacak tatlım.
Kendinle barışık olup her zaman fit olursan her zaman söz söyleme ve bir adım onde olma sansin var unutma.
evlenmeden hilal gibi iken evlenince dolunay olan kızdır.

genellikle aşırı bakımlı tiplerde görülür, bakım işe yaramıştır erkek tavlanmıştır artık dünyanın bütün karbonhidrat kaynaklarına sarılma zamanı gelmiştir.
yıllardır diyet yüzünden yiyemedikleri çikolata,baklava,pasta v.b yiyeceklere hücum etme durumudur.
"nasılsa beni her halimle sevicek ehihihi" diye düşünüp homini homini börekleri tatlıları indiren gün kadınıdır.

tamam her halinle sevicek de. bu kadar da olmaz be kızım. o adam sabah uyandığında yanında evlendiği günkü gibi (ya da ona yakın, acımasız olmayalım.) bir kadın görmek ister. öpmek uyandırmak ister. her erkekte vardır bu dürtüler, ama kadınından bir şey göremeyen adam ne yapsın? yatakta osursa haklı afedersin.
lan olum manyak mısınız siz.? kadınlarda göbek oluyosa sizdeki balkona uyum sağlamak içindir. tek zeki sizsiniz sanki aptallar!!
evlendikten sonra öküzleşen türk erkeğinin karısıdır.
traş olmaya erinen, haftada bir zor banyo yapan, çoraplarını değiştirmeyen, eve geldi mi nasılsın demeden önce işkembesini düşünüp ne yemek var diyen ayıdır.
180 derece dönmüştür. iki çift güzel sözü esirgemektedir. işi gücü hayvan gibi ihtiyaçlarını gidermektir. kadın da sıkıntıdan kendini yemeye vurmuştur. bir ihtimal yani. örnekleri çok.
evlendikten sonra bakması gereken bir ayı olduğu için beslenmesine dikkat eden kızdır. irileşmesi gerekir ki ayının hakkından gelebilsin.
Kezodur iyi para yer günlere gider manda gibi olur diyabetten gider.
tencerenin kapağıdır.
evlenen çiftler hep böyle. kadını da erkeği de göbekleniyor. ayakkabı numarası büyüyor. salıyorlar kendilerini.
Ulan sevgiliyi geç flörtüm falan olunca dahi spora yeniden ağırlık veresim geliyor. kendime ayrı bir özeniyorum, görünüşüme giyim kuşamıma dikkat ediyorum. onunla yeniden kendimi buluyormuş hissediyorum. yeniden doğarmışçasına yaşam daha ayrı bir tat veriyor. Kızlı erkekli bu evlenenlerde sıkıntı var bana kalırsa.
Bir süre sonra toparlar ,Türk kızı Tofaş gibidir ; kışın zorlu rampada range Rover asfalta söverken tofaş rampada zorlanmaz .
yanlış yapmaktadır. kadın doğası gereği güzel görünmelidir. her şeyden önce kendini beğenmek için kendine sürekli özen göstermek zorunda.
iyiniyetle bakacak olursak kızcağız eşinin sevdiği yemekleri yapar, eşi de ona ayıp olmasın diye yer , böyle böyle yaş faktörüyle birlikte kilolar alır başını gider.
klasik Türk kızıdır ve göt göbek saldığını kabullenmez 5 kilo fazlam var der hep ama hayatı boyunca gitmez o 5 kilo fazla.
Orantısız şekilde kilo aldıktan sonra. Bir iki komşusu ile parka gidip yalandan iki spor yapıp kendini zayıflıyorum spor yapıyorum diye tatmin eder. Üçüncü gün hamur işine tıka basa yemeye devam eder.
Dünyadaki en ahlaklı, namuslu kızlar Türk kızlarıdır. Annelik, evdeşlik konusunda diğer milleten olan kızları ceplerinden çıkarırlar. Bu kız tek başına mı kilo alıyor evde? Sen kadını eve kapatırsan, sosyal hayatta yer almasına izin vermezsen o da böyle olur. Eve gelip, yemek yedikten sonra televizyon karşısında osura osura uyuyacağına al karını, çık dışarıya veya beraber spor yapın. Zamanım yok diyen boş yapmasın. Tatil günleri taşşak ve sigara kokusu içinde kağıt oynayabilecek kadar zamanın var kardeşim. Karını alıp, onunla gezip tozmayacaksan niye evlendin olm?
Not: Erkeğim
Evlenince fit kalan turk erkeklerinin haketmedigi kizdir.