bugün

merak edilen sorunsal. sokakta yok, barda cafelerde yok, iş yerinde yok, sözlükte yok nerede bu kızlar.
ülkede zor be insta vb. sosyal medya kızları çok bozdu. ancak akrabalar, eş dost vs referansla bulabilirsen onunda iade, değişim, garantisi yok. geçen bayan kuaförün önünde iki bayan oturuyo biri diğerini gazlıyo aslında kocalarımızı boşayıp hayatımızı yaşıyalım diyo. ne umutlarla kredi borç harç yapılan evlilikler hemen en ufak tatsızlıkla boşanmayla sonuçlandığından, tavsiyem başka milletler rusya, ukrayna, kazakistan vb. yerlerden bulabilirsin.
kamufle olup toplum içine karışıyorlar ve hayatlarına sessiz sakin devam ediyorlar. ara sıra benim niye sevgilim yok kimse çıkma teklifi etmiyor gibi tuhaf yakarışları olsa da genelde hayatlarından memnunlar.

ben yaklaşık 17 aydır izlerini sürüyorum. ilk seferinde metrobüste denk geldim. arkadan bakınca fatih terim, yandan bakınca binali yıldırıma benzeyen elemana, belirli bir mesafeden sağ göz kapalı bakınca kız olduğunu anladım. yılların mahalle bakkalı bayram amcanın da aslıda iyi gizlenmiş bir kız olduğunu geçen ay farkettim. daha dikkatli olursanız siz de görebilirsiniz.
indirim olan yerlere saldırın. şu makyaj malzemeleri, kılık kıyafet mağazaları gibi. dışarıda tek tük kız görürsün ama oralara palamut akını gibi saldırıyorlar.
bayanlar baylar 10 tl karşılığında web sitelerinizin mobil uygulamalarını yazabilirim üstelik üst ve alt taraftaki renk seçeneklerini siz belirliyorsunuz ve admob reklam kodunuzu verirseniz de ücretsiz ekleyip apk olarak size iletiyorum.

örnekler ;

https://i.resimyukle.xyz/axnxqe.jpeg+
https://i.resimyukle.xyz/z3vhlc.jpeg+
https://i.resimyukle.xyz/8zse4q.jpeg+

ister play store yükle istersen direk tıklayıp telefonuna yükle.

dipnot : eğer google politikalarına uygun değilse developer hesabınıza yükleyemezsiniz hata alırsınız ama manuel yüklemede hiç bir sorun yaşamazsınız. ben sadece uygulamayı yapar test edip teslim ederim.
letgoya bakabilirsin.
Gece kulübü tuvaleti.
çekmeceye bak istersen.
artık bulunamaz dağılın. evlenilecek kız yok.
gönen'de elişleri pazarında var.
Genellikle universitede olmadi calisma hayatinda.
ailenin ve yakin akraba kadinlara bana gelin lazim evlenmeliyim deyin hic sizin aramaniza gerek yok scout ekibi gibi calisir size gerekli raporlari hazirlayip bol secenekli evlenecek kiz bulurlar.
(bkz: tıp fakültesi)
Hem çalışkan hem zekası toplumun büyük çoğunluğundan yüksek hem de çoğu tıp öğrencisi kız edepli.
2019 lgbt onur yürüyüşünde.
(bkz: acil serviste kız bakmak)
burada da tek tük çıkıyor tabi de onlar da haliyle bize bakmıyor. yine son ihtimal, anneye söylenecek anne de eliyle koymuş gibi bulacak bir tane.
yıllardır 2-3 sokak ötede oturduğum eşim olacak hatun kişiyle nette tanıştık buda böyle birşey.
insan yalnız olmak için yaratılan bir canlı değil. Evlilik bence suni bir durum. Çocuk yapmak dışında evlilik gerekli olmasa da Türkiyede nikahsız cinsel birliktelikler cinayet sebebi olabildiği için insanlar mecburen evleniyor.

Evlenilecek kız denilen insanlar bu durumu normal görenler. Evlenilecek insan bakmadım bilmiyorum nerede bulunurlar ama kendini bilen insan aldığı nefesi sosyal medyada paylaşıp beğeni alma peşinde olmaz gibi geliyor.

Diyeceğim sosyal medyada aşırı derecede yer almak benim için kalitesizlik kriteri.

Sosyal medyam yok diyerek rahibe teresa modunda takılan ama herkesten fazla fındık kıranlar da olduğu için bu somut bir kriter değil.
altın gününde.
akraba ziyaretinde.
sünnet düğününde.
nikahlarda.

kesinlikle gece kulübünde, undergraund partilerde, barlarda ya da alkollü konserlerde bulunmaz...
Soru cümlesi.

Evlenilecek kız mağazaları var ordan buldum ben.
Arayan bulur kardeş... Şaka bi yana en istemediğin ya da düşünmediğin zaman da ortaya çıkar böyle şeyler :(
Bence hamamda bulunur. Yanlış hatırlamıyorsam eskiden erkek anneleri hamamda kız ararmış.
Anasının amında.
Evlenilcek kız kimdir, evlenilcek kız kimlere denir? Ve bu kizlari kimler ne hakla bu kategoriye koyuyordur? Asil onemli sorular bunlardir.

Bu basligi acan ayi oglu ayi bu sorulari cevaplarsa once sevinirim
Bim'e bir bakmak lazım.