bugün

Boğa burcu bayanları buna iyi bir örnektir. Zira kendileri yemek yemeyi de sever yapmayı da güzeli çok güzel olur, çirkinini allah esirgesin neyse..Sevecendirler,sevdiklerini (sadece erkek değil tüm sevdiklerini) kıskanırlar hemde öyle böyle değil, anaçtırlar, dürüsttürler ve pek yalan söylemekten hazzetmezler.
burca göre evlenilir mi diye sorar insan ister istemez..
ancak bu ülke çocuğunun burcu başak olsun diye yılbaşında sevişen çok çift gördü.
(bkz: yengeç burcu kadını)
(bkz: aslan)
(bkz: aslan burcu kadını)
* (bkz: akrep)
(bkz: kova)
ikizlere karşıyız , ikizlere anca takke olur evlilik olmaz.
koç burcu kadını uzak durulası cinstendir. çok ateşlidirler.
ikizler dışındaki her burç kadınıyla gönül rahatlığıyla evlenilebilir.

(bkz: ikizler burcu kadını)
her dişinin cevaben kendi burcunu yazacağı anket.
o zaman cevap veriyorum: boğa*.
(bkz: balık burcu)
bayılırım anketlere ve tabii ki aslan burcu kadınlarına da. * zeki, güzel, esprili, yerine göre eğlenceli, yerine göre ağırbaşlı ve tabii ki yerine göre de bencildir. * *
ikizler olmasında gerekirse çamurdan olsun.
kesinlikle koç burcudur.
Hayret yazılmamış.
(bkz: Yay burcu)
evlenilecek, eğlenilecek kadın ayrımını geçtik, evlenilecek burç kadınlarını sorgular olmuşunuz... ne güzel, daha aydınlık güzel, sapıtık günlerimize, şerefe...
(bkz: aslan burcu kadını)
babaparası burcu olan kadınlar.
başak olmadığı kesin. kova oğlak ve balık olabilir. he bir de kesinlikle terazi.
durun hemen karar vermeyin demeyi borç bilirim saygıdeğer çaresiz ve son çaresini burçlara yöneltmiş abazan türk gençliği..dünyadaki eksen kaymasından dolayı burçların da yerlerinde kayma olmuş..hatta iyi kaymış araya bi tane daha burç peydahlanmış..bi haberde okumuştum, bunları araştıralım sonra başımızı taşlara vurmayalım..
düşünsenize terazi diye alıyorsun eve geliyorsun başak çıkıyor..veya başka türlüsü..allah düşmanımın başına vermesin.*
(bkz: yay) eğlenceli bir evcilik oyunu olur heralde. karşısında sürekli güler yüzlü bi eşi kim istemez ki? **
hayret yazılmamış.
neyse kimse yazmadıysa ben niye yazayım.
Yay burcunun olmadığı kesindir.
(bkz: kova burcu kadını)