olması gerekeni yapıyordur, abartılacak bir durum yoktur, karısının da sadece kendisine ait olmasını istemektedir. ahlaktan ve dini değerlerinden haberi olan insandır.
Bakir ölmemek için evlenen erkektir.
tebrik edilecek erkektir. bakireliğini evlenene kadar saklayabilmiş bir bayanın hakettiği erkektir.

not : aman bu konuya girmeyin arkadaşlar, bu sefer bayan arkadaşlar bakir erkek olmazsa evlenmem diye ülkede isyan çıkartmasınlar!..
elleri nasırlı değilse, bu işte bir bit yeniği var dedirtecek er kişi.
adam gibi adamdır.
karısından bakire olmasını beklemesi doğal olan erkektir.
evlenecek kız bulması bile başlı başına mucizeyken bence şansını fazla zorlayıp bakire kız filan aramasın. dostça tavsiyemdir.
'başarabilen' sıfatına taktığım erkektir. oldu canım yapmadığın bi'şey için de kendini başarılı gördün ya.. helal sana.
Sabırlı bir erkektir. O erkeğe sabretmiş bir kadın yakışır.
başarılan bir durum değildir, kimseyle yatmayı beceremezseniz, götünüzü de siktirmezseniz bakir kalmış olursunuz.
zoru başaran erkektir. sadece kadınlarda namus olmadığı hatırlatır.
bir başarısızlık olarak görülmesi muhtemel durumdur.
Arzularına sahip olabilen sabırlı zaat.
evlendiği an bu erkeklerden biri olacak şahsımdır.**
http://galeri.uludagsozlu...%9Farabilen-erkek-163355/
ilk gecesinde odaya girdiği an boşalacak erkektir.
gerdek gecesi duygu patlaması yaşacak olan erkektir.*
evlendiği kadının çok şanslı olduğu bir gerçektir.
evet ben bunu gördüm;

--spoiler--
askerliğimin bitmesine 10 gün civarı bir şafak var bölük yazıcısıyım, nöbetçi başçavuş ve nöbetçi uzman çavuşla yazıhane de saatler boyu sohbet sürmekte ee tabi askersin konu am göt yarak seks başçavuş bir anda nöbette egzos siken asker yakaladım felan derken, nöbetçi uzman çavuştan bir hamle ve komutanım size bir şey itiraf edebilirmiyim biliyormusunuz ben ilk defa eşimle beraber oldum daha önce kimseyle beraber olmadım...

bunu diyen adamda 190 boyunda piyasaya çıktığı zaman sallayacak bir insan belki de karakter meselesidir bilmiyorum...

--spoiler--

he ben böyle birşey yapabilirmiydim imkanı yok...yapmadım da...
Çok kolay bir iştir. Sadece orospuları hayatınızdan siktir edip el ele tutuşmakla yetinmeyi bilmelisiniz. ben yapıyorum, çok mutluyum.
(bkz: elizabet mi elenor mu)
(bkz: ricardo izecson dos santos leite kaka)
7/24 fantazi kurar.
aklı penisinde olmayan insandır. çok mu enteresan bir şey?
işte nihilistlerin bu yönünü seviyorum. aklı uçkurlarında değil ve kadınların seks objesi, erkeklerin seks avı olmasından nefret ediyorlar.
her ne kadar nihilist olmasam da destekliyorum.
edit: girilen çoğu entry buram buram ergenlik kokuyor. eminim çoğu bir kızla konuşurken bile elleri titriyordur. aklınca burada hava basıyorlar.
kızların %70'i tarafından pısırıklıkla suçlanacak erkektir.

kızlar kendileri bakire olarak tutsa da erkeğin tecrübeli olmasını isterler.