bugün

intihar için sebep bulamayanlara devrim niteliğinde program.
Saatlerce izle ve kafana sık.
Solmaz adında bir roman kızının haftalık 15 bin lira aldığı program.

insanımızın bu tiyatroyu hala izliyor olması gelecek adına endişe verici. Hele ki 10 defa evlenip boşanan ve evlilik kurumunu katleden seda sayan gibi bir insanın programı sunuyor olması tez konusu olacak nitelikte.
ilerde boşanılması muhtemel programdır. Çok boş muhabbet yapan program. Reytingleri neden bu kadar yüksek merak konusu olmuştur. Yakında kapatılması dileğiyle...
genç erkeklerin tiplerini ve memleketlerini görünce, bunları oraya hususi olarak kim seçiyor hemen anlaşılıyor.
karbon kopya hepsi ve bu tipe tapan bi kişi var * .
Doğulu bir adam gelmiş ismi derman.

Seda Sayan adama derman hoca diyor ya delirecegim. Derman hoca ne amk. Sanki çörek otu yağı satıyor amk.
ne kadar apaçi , çingene varsa bu izdivaçta. ağız dalaşı diğerlerine göre daha fazla kafa ağrıtıyor.

zuhal topal ise kendisine bakmadan locadakiler ile çok dalga geçiyor ama yine de bundan iyi.

kısacası esra erol u sevmesemde bu tür de 1 numara. tam böyle hararetli bir kavga olacak esra höd dedi mi herkes kuzu oluyor.
Bu programda normal insan yok. kadınların da erkeklerin de kafalar super. başvuruları buna göre kabul ediyorlar sanırım. normal olanları almıyor olabilirler. yani bana öyle geldi.
Bu Ve türevleri olan programlardan nefret ediyordum... lakin 2-3 gündür bong yapıp izliyorum, ulan harbi keyif veriyor be. Kafa geçince çekilmiyor ama.

içip içip kıllatmalık bir program.
Saçma salak programlardan sadece biri.
programın yeni sezonda yayına girmemesiyle işsiz kalan kenar mahalle orospuları instagramdan youtubedan canlı yayınlarla programda olan ne var ne yok ortaya dökmeye başlamışlar.

boşuna götünüzü yırtmayın evladım. seda sayan ve uğur arslan dahil hepinizin ne bok olduğunu biliyorduk zaten.

(bkz: artık susma)
Nereden kıvırıp tekrar televizyona çıkarız acaba demenin laciverti.
Ulan ben de bana diyor sandım. Heyecanlandım.
görsel
ciğdem reis bile unutuldu. puahahahah.
daha ne diyim amk.
Seda ablamın en sevdiğim programı. Canım Seda ablam.
seda sayan'ın en sevdiğim programıydı. keşke bitmeseydi.
biri beni çağırdı sandım amk.
Aşırı erotik bir şarkı bence, ayıplı.

Canıma tak dedi diyor. Yani başına vurmuş, yanıyor resmen.
Sonra diyor ki, hıh diyor tam şurası, hııh evet evet orası diyor şarkıda. Tövbeler tövbesi.

Kız anam bu şarkı ahlakımı bozdu...
Sözlerinde Tam şurası değil tam sırası geçen şarkı.

Ağzınızla için şu mereti.
evliyim zaten gelemem.