bugün

Çin gibi her sene % 5 büyümektedir.
'ın kocaları balık etli hatunlardan hoşlanıyor olabilir.
evlendikten sonra nasıl olsa evlendim, kocam var diyerek börekleri götüren kadındır. yapmayın,etmeyin .
sex machine bir partnere sahip olmayan kadındır.
Surucu kurunda duba olarak ise başlasınlar.
Türk kadını olma ihtimali %80dir.
Evlenmeden önce 100 kilo olup evlendikten sonra 60 kiloya düşen kadınlardan değildir.
evlendikten sonra 9 aylık 10uz göbeği yapan saçları dökülen erkeğin eşidir.
Alçaklıktır.
Hep o yapılan iğrenç yemekleri koca beğenmeyince "aaa ne var bunda ne güzel yemek işte" diyerek kendisi yemekten oluyor. Tespitin gözüne vurdum valla.
(bkz: ibnetor)
Hamilelik döneminde tiroid yetmezliği yaşayıp fazla fazla kilo alıp veremeyenleri de mevcuttur.

Aşırı irite edici bir başlık. Evet 50 kiloyum ama irite oldum.
Rahatlık tek sebebi.
Evlenmeden bile geçenler varmış çok şey yapmamak lazım. Tabi ki öyle birini tanımıyorum.
biraz börek biraz dolma azıcık tatlı derken..bebeğin için ye.yok süt olsun.bunların yanında yaşın ilerlemesi,koca bulma derdi yok,bir salıvermişlik.bunların hepsi kocaman bir yanlışlık.kadınlar ilk önce kendini sevmeli.çok yemenin ne bebeğe sağladığı bir yarar var ne de süt yapar.doğum kontrol hapı bu konuda belirleyici bir unsur olamaz.
görsel
mutsuzdur.
evlendikten sonra formunu koruyan kadın mutludur.
kocişini soğuk kış günlerinde daha iyi ısıtıp doğalgaz faturasından kurtaran düşünceli kadınlardır. sizinde hala yediği yemekte olsun gözününüz nankör herifler.
dogumdan sonra 20 kg evet ya ikinciyi dogurunca kalan 20 nolacak? edermi sana 40kg
sanırım tek gayesi evlenmek olan, evlenene kadar boğazını tutup evlendikten sonra ‘nasıl olsa aldım kocayı’ düşüncesiyle sürekli yemek yiyen kadınlardır. çok sığ. ama çok yazık ki kadınların çoğu böyle.
Benim bildiğim evlenen kadının hayattaki yükü artar ve daha çok hareket halinde olması gerekir.
En azından eşi Kendisinden derlemesini, toplamasını temizlik beklemektedir.
Evlendikten sonra kısa zamanda kilo alan veya çok kilo alan kadınlar bana mantıklı gelmiyor.
Geçerli bir boşanma nedenidir.
size ne olum

100 olur 200 olur

kocası düşünsün

elin karısının derdi size mi düştü ?
kendine ayıracak, spor yapacak ya zamanı ya motivasyonu yoktur.

evlenince kilo alan adamla aynıdır.
görsel