bugün

kendine ait müstakil evinde, açmış şöyle aslan gibi lig tv sini, maçları da elinde ki rakı kadehi ile* bekleyen, ayrıca da jakuzisi de bir taraftan sıcak ve hazır olan zenginleri ' abi size gelebilir miyim abi ' diye rahatsız ederek yavşayan tiptir. bıktırır ve pişman ederler taktırdığınıza acizler bilemezsiniz.
evinde havuzu olmayan fakirdir.
x takımdan kombinem var, evde lig tv + d-smart mevcut gidip kahvede izliyorum maçları, o derece.
lig tv ile statü arasında bağlantı kurmaya çalışan dingilleri açığa çıkaran güzel insandır.

not: evimde lig tv var ayrıca.
Kapitalist sistemi protesto ettiğim için yok.
sonuçları parayla belirlenen maçları izlemek için para dökmeyen insandır.
internetten izlemeye calisan ama bi turlu basaramayan insan tipidir.
Dışarıda krallar gibi birasını yudumlayarak izleyebilen hesapta "fakir" insandır.
kombinesi vardır. maçı olay yerinde canlı canlı izliyordur.
Maç izlemeyi sevmeyen insan türüdür. Fakir olduğu anlamına gelmez. insan sevmediği şeyi almak zorunda değildir.
yaw bi siktirgit dedirten başıklar. he bu silinecek mi silinecek. ama bi siktirgit işte.
dişçiye verecek parası olmayan insandan daha fakir değildir.
cebinde onca parası varken bir boka yaramayan insan.
baba parası yiyrn ezik
anasının eteği altındaki ezik
ailesi olmasaydı bir boka yaramayan insan
hiç arkadaşı olmayan insan ( sadece parası için arkadaşlık kuran insanlarla arkadaşlık kurmak)arkadaş denilirse.
yazık ulan bunları bildiğiniz halde halen fakir fukara diye diretiyorsun. sadece " kıçımla smile " başka birşey yok anlıyormusunz ulan anana babana sor o zor günlerini sonra çık karşıma benim senin zihninde bunlar var farklı bişey yok önce kendinle yüzleş sonra konuş bizlere o para sansığın kadar kolay kazanılmıyor. bakarsın birgün sende zengin olmuşsun ama yanında dost diye bileceğin insan kalmamış olabilir dikkatli ol. donunu kaybedersin.

dipnot: bu yazım sadece kendini parası varmış gibi gösteren insanları kapsar,yaş ortalaması 15,29 yaş aralığndaki çocuk aklının yettiği konuşmalara sahip olan insanlaradır.
hayatın futbol dışında başka şeylerden de ibaret olduğunu bilen sadece milli maçları izliyorum diyen insandır.
not: diğer spor dallarını unutmamalı.
futbolla ilgilenmeyen zengin olup, sizi fakirim diye kandıran insan da olabilir.
digiturkplayi keşfetmiştir ve emin olun sizden zekidir.
gerçekten ezik insandır. böyle lige para verilip lig tv alınmaz mı?
göztepe maçı için lig tv gereksinimi olmayan insandır. he fakir midir bilemiyoruz. ne için lig tv alınır ki başka?
maçı statta izleyen fakir insandır.
Fakirliğin dibine vurmuş insandır. Evet.
Tuttuğum takımın maçına her hafta gidip canlı canlı izliyorum, deplasman dinlemeden . Şimdi lig TV den maç izleyen mi yoksa maçı yerinde izleyen mi fakir de hele.
Ortamlarda tribünde izliyorum dersin kim bilecek. Baya baya fakirlerdir. Evet.
Yok lig tv çok pahalı yok maç izlemek için para mı verilir diye kendini avutan fakirdir. Evet.
(bkz: bein sports)
Arap zenginlerinin maçları almasından bihaber gerizekalı troll beyanı. Muhtemelen maçları 5 tlye kahvede izliyor.
2–3 yıldır var hala fakirim.