eve gelmeden önce arayıp "anne ben geliyorum bi 10 dakkaya, eksik gedik bir şey var mı gelirken alayım?" demeyen kişinin annesi, haklı anne. (benim annem) ha bi de eşek sıpası derler bu tatlılar azcık ters davransan.
evladı isyana sürükler.
çocuğunu görünce hafızası yerine gelen annedir.
Vücuttaki bütün kanın beyne sıçramasına sebep olan annedir. Yıl olmuş 2012. Cep telefonu denen bir şey var. Arasana be arkadaş.
görsel
her daim başıma gelmiş olan ve anne, aşağıdan zili çaldığımda neden söylemiyorsun da bir daha indiriyorsun beni aşağıya dediğim zaman , aman bende akıl mı kaldı unuttum işte hadi oyalanma da git al, bir de pişkin pişkin sigara almayı da unutma demesi ruhunu o an allaha teslim etmeye davetiye çıkartıyor.
murphy kanunları madde 877.

ebeveyn bakkal ihtiyacını çocuk eve gelene kadar söylemez, kapı açılır çocuk kendini yataga atacakken dile getirilir.
yogurt mayalamaktan bihaber annedir. ama yine de annedir, bas tacidir.
annedir başımızın tacıdır dünyanın en tatlısıdır o. mecbur gidip alınması gereklidir itiraz kabul edilmez.
eve girdikten sonra kola al diyen annenin kankasıdır.
bu evde ne çok yoğurt yeniyor arkadaş diye düşündüren annedir.
duruma göre kafaya sıkma noktasına gelebilir evlat. ama hiç biri annesi al dediği halde almamazlık etmez etmemelidir. anne en değerlidir.