bugün

birbirlerine zorla yaklaştırılmış, sıkıştırılmışların özgürlüğüdür.
şu sıcak yaz günlerinde bazı bayan yazarlarımızın yaptığı eylemdir. büyük göğüslerde sarkma yapabilir dikkat edilmelidir.
rahatliktir. yara bandi yardimiyla fark edilmez dahi. alistiktan sonra geri donusu de zordur.
40 derece havada suratınıza çarpan buz gibi su ile doldurulmuş su balonu kadar rahatlatıcıdır. banyonun kapısı açıkken işemek gibi bi şeydir. evde boxerla gezmenin bayanlardaki karşılığı da olabilir.
(bkz: bana bişey oluyo mutluğğğ)
memelere özgürlük mottosuyla yola çıkan bireyin rahatlatıcı eylemidir.

sütyenin ihtiva ettiği teller bireyi belli bir süre sonra rahatsız etmeye başlar.
bu bireyleri büyük ve küçük memeli olarak kategorize edip, verdiği rahatsızlıkları sıralayabiliriz.

öncelikle küçük memeli hatunlar;

zaten doldurmayan sütyenin baskıcı izlerine maruz kalılar. diğer hemcinslerinde yağ tabakasıyla dolduran boşluklar küçük memelide kemiklere baskı yapar. bir sonraki evre bölgenin kızarmasıdır.

büyük memeli hatunlarda;

sütyene sıkıştırılan memeler çok zaman geçmeden terlemeye, kokmaya başlar. birey bu kokuya alışıksa takmaya devam eder. sağlık açısından memeleri presslemek zararladır hanımlar. götünüz kalkmasın büyük memenin büyük problemleri olur. sütyene sıkıştırınca o memeler küçülmeyecek!

salıverin, özgürlüğü tattılar mı bir daha vazgeçemeyecekler.
erkek kısmının evde kravatla gezmemesi ile aynı, abartılmaması gereken durumdur.
o artık bir victoria secret gacıdır duygusunu yaşama dangozluğudur.
özgürlüğün ağa babasıdır.
her erkeğin yaptığıdır.
Çok rahattır. Hatta ben havuza denize vs de sütyensiz giriyorum. Tavsiye ederim.
çok iyi bir duygu. istediğim tarzda ve incelikte tişört giyebiliyor, merdivenlerden ceylan gibi seke seke inebiliyorum.
iyi ki erkeğim...

bu arada:
görsel
evde sokakta her yerde sütyensiz gezerim mk çok saçma ne gerek var erkek adamın sütyene falan.
kopuk olması muhtemeldir.
bayanların en rahat halleri olmalı ki bundan da çok söz edilir.
devamlı yaptığım eylem. insan evinde biraz rahat olmalı bence. sütyen gibi gögüsleri sıkan bir aksesuar ile gezmek, hele kaloriferin böylesine yandığı günlerde çok rahatsızlık verici.

not:erkeğim.
Koyver gitsin rahatlığıdır.
an itibari ile gerçekleşen durumdur.
sütyen ne amk.
sözlük ergenlerinin hayallerini süsleyen hikayelerin giriş aşamasıdır.

--spoiler--
geçen gün yine evde sütyensiz geziyorum. ayıptır söylemesi bizim ev tam bir gezi parkı edasında. gez gez bitmiyor. memelerimi bir o yana bir bu yana sallayarak heidinin kırlarda koştuğu gibi koşuyorum.
zaten evde kimse yoksa ben sütyen giymem hatta aslında hiçbişey giymem. bizim alt katta komşular var. anladığım kadarıyla bunlar erkek öğrenciler. herbiri nasıl kaslı anlatamam. zilin çalmasıyla meme uçlarımın titreştiğini hissettim. sütyensiz olduğumu unutup kapıyı açtığımda serhatın faltaşı gibi açılmış gözleriyle karşı karşıya kaldım. anında boğazıma yapıştı. evet evet zevkten ölüyordum. serhat kocam bu arada nasıl kaslı anlatamam. meme uçlarıma elektrik vererek sütyen giymedi öğretti teşekkürler serhat.
--spoiler--

not: ben serhat.
anlaşılan bu başlıktaki erkekler sütyen kullanıyor, evde sütyensiz dolaşmalar filan.
sütyensiz ise üstünde tişört veya bluz vardır. erkek gibi atletle mi dolaşsın kız amk.
ev arkadasimin yaptigi eylemdir. yatarkende sutyensiz yatar. neden diye sordugumda.. boyle daha rahat. memelerinde biraz serbest kalmasina ihtiyac var der.

bilemedimki simdi!

yarabbimm allahtan kizli erkekli kalmiyoruz...
sen bu kizin taksiratini af eyleee..

amin!
bir süre sonra kadının memelerinin sarkmasının nedeni olacaktır.
sarkma ile sonuçlanabilir.
yiğitin malı meydanda olur sözünü tasdik eden eylemdir.