dindarlara göre 10 yaşındaki kız da evde kalmıştır. takmayın kafaya kızlar bunları.
henüz evde kalmamıştır, veranda da beklemektedir.
O evde kaldıysa ben de evde kaldım.
Bunlar evde kalmışsa ben ölmüşüm arkadaşlar gömmeyi unutmuşlar. Allah rızası için biri cenaze işlemlerini başlatsın madem.
akıllı kızdır. muhtemelen ekonomik bağımsızlığını elde etmeyi bekliyordur. okul, kpss, iş bulma vs. 25’ten önce zor gibi.
görsel
kızlarda evde kalma yaşının 24 olmadığını düşünenelerden olduğum için yorum yapamıyorum. kızlarda evde kalma yaşının 35 olduğunu düşünüyorum.
Son iki yılım kaldı demek ki neyse daha varmış umarım iki yıl sonra bu entryi tekrar yazmam.
Üniversite okuyan kızlar yazari begenmemis.
elinden tutup cikarin da hava alsin.
Tam olarak benimdir. Üstüne evde sizden önce evlenmek için can atan kız ya da erkek kardeş olunca oldukça sıkıntılı olan durumdur. Akraba ziyaretlerinde insana ya sabır çektirir.
Yakında 18 yaşında evde kalmış kız diyeceksiniz. 24 yaşında evde kalmak nedir ya? Üniversite okumuyor musunuz? iş güç sahibi olup hemen para kazandınız birikim yaptınız da bi evlenmeniz mi kaldı? insanları böyle kalıplara sokup sonra zengin koca arayan kız diye yaftalarsınız.
Hanımların dikkatine...!!
Kadın, kız, dul,bekar esmer sarışın kumral olmaksızın Her nevi evde kalmış kız alınır
Hanımların dikkatine...!!
Acil beni bulması gerekendir. Hele ankaradaysa.
kızlar saklanın başlıkçı ava çıkmış.
coğu erkekten iyi durumdadır cünlü daha zirve yas 30 a gelmemiş.. http://www.hurriyet.com.t...uz-40-ta-bitiyor-24540428
24 yaşındaki kız nasıl evde kalmış olabilir ?! insanlar artık 24ünde okullarına devam ediyorlar 30a kadar yolu vardır bunun evde kalmış nasılda kötü bir tabir ayrıca!
24 yaşında evde kalınmaz efendim 30 yaşında da evde kalınmaz. yil 2018 evde kalınmaz merak etmeyin kendi tercihidir.
Genç erkeklerle kimse evlenmiyor çeşitli sebeplerle artık, kızların hayat telaşı yoğun, bunlar da evde kaldin, koktun, çocuğun olmuycak diyerek kızları erken evlenmeye doğru itmek istiyor, gerek ekonomik gerek kültürel nedenlerle kiz bulmak evlenmek için zorlaştı ya, yani bu aslanların avını suruden ayırmak istediği yere sürmek icin yaptığı bir nevi taktik. Köylü okumamış kızları evlenmek için hemen bulabilirler ama bunlar hem aklıbaşında, hem düzgün, bakimli ve eğitimli ve eve parasal katki getirecek kizlari hedef alıyorlar kizlar. O yüzden bu baskı.
Okul bitmedi yoksa kalmazdim.....
Ikamet icin kaliyirdur yoksa daha tam evde kalmislik tanimini karsilamaz yapmayin ablalari abileri.