bugün

hepsi kedi. vanilya, bitter, karamel, kestane ve güneş. aslında güneş yerine adını pasta koyacaktım çünkü görünüşe göre pasta yapabiliyoruz bunlarla ama vazgeçtim abartmayayım dedim.
asterix..

kedi kendisi
pakize.

10 gün oluyor sahipleneli. daha minnacık bir kedi o. benim gibi kimsesiz.
bi muhabbet kuşum varıdı, adı rıfkıydı.ı hakkını rahmetine kavuştu uzun süre önce.
kara kedim var ismi drogba * yerim onu.
Şeri.
Muhabbet kuşu canlarım.
(bkz: Gofret), golden retriever.

görsel
Kuşum var ismi rıfkı.
balığım var sarı prenses cinsinden. birinin adı 'sarı kaltak'. ha bire vurduruyor kaltak.
(bkz: minnoş) yılların klasiği. Kedi de besledim kuş da balık da ve hepsi minnoştu bende.
dobiş, ayış, cokiş, safiş, babiş, kokiş, dobiş jr.

sonlarına ş harfi eklemek daha sevimli yapıyor bu kedileri.

bu kadar kedi olur mu birader oluyor işte, durduramıyoruz kardeş habire sevişiyorlar.
puki veya beyaz oğlan da diyebiliyorum.
Ben bizim Sevimli kerataya Carlo ismini verdim.
(bkz: boncuk)
ilk ismi atreus tu bu kadar bilgi şimdilik yeter ...
şifre çalma oltalaması için birebir başlık.

vakti zamanında bir kedi beslediydim adını da "kedi" koymuştuk.
Beyaz bir kedim vardı adını cingöz koymuştum. Aksine Sünepeydi. Uyuz. Sokağa bir Gitti gelmedi bir daha. Sonra Sarı bir kedim daha oldu. O da erkek ama ne erkek. Onun da ismini sarı koydum. Çok sert. Çok Asil bi duruşu vardı. Sevdirmezdi kendini. inadına sever okşardım. O da allahın günü yolar tırmalar ısırır kanatırdı ellerimi. Aksine bu halini çok severdim. Sokakta görse zıplayarak koşar üzerime atlar omzuma çıkardı. Sordum bilen birine, oğlum sal bunu dedi bunun zamanı gelmiş ondan huysuzlanıyor, erkek kedi bu büyüdümü evde durmaz. Aradan çok geçmedi bir gün sarı yanıma geldi öylece duruyor yüzüme bakıyor. Anladım. izin istiyor sanki hayvan. Ayrılık vakti gelmişti. Konuştuğumu anlıyordu sanki. Git dedim oğlum git. Serbestsin. Son bi defa daha sevdim. Gitti. Gelmedi. Bir daha kedi almadım eve. Bakmadım. Bakamadım..