bugün

değeri hak eden erkektir. eşine yardim eden erkek adamdır.
yalnız yaşıyordur.
Vurduruyordur. Cuk diye oturdu.
Her eve lazım erkektir ama ben henüz görmedim o erkeği.
benimdir o. yardım isteyen bir bayana hayır mı diyelimdir.
Tek başına öğrenci evinde kalınca aşçı da ,bulaşıkçı da , temizlikçi de olduk sonunda yani evelallah.
tek kalıyordur. yalnız bu sayede yeteneklerim falan gelişmeye başladı artık. elektrik hattında çıkan sorunların tamiri, benden önce kalanlardan kalan su hattındaki sorunların tamiri, yemek, temizlik, şu, bu derken bildiğin ev erkeği oldum amk. her eve benden lazım.
ne güzel erkektir o erkek,
ne şanslı karıdır onun karısı...
Küçüklüğünden itibaren evde tek başına kalmış, öğrencilik yıllarını ailesinden uzakta geçirmiş erkeklerdir.
Net.
Gay'dir.
Mecbur kalmadıkça ev işi yapan hetero bi erkek görmedim ben.
En az çalışan kadın kadar normaldir.

Geçin bunları artık ya.
benim bu. küçük yaşta annem alıştırdı iyiki de alıştırdı üniversitede evde hiç sorun yaşamadım. temizlik ütü bulaşık yemek hepsi var bende.
Erkek gibi erkektir. Karısını sevgilisini temizlikçi niyetine kullanıp Kezbana çevirmez. Parası varsa temizlikçi tutar, yoksa iş bölümü yapar ki, hatun gece yatağa girdiğinde temizlikçi Hafize abla gibi olmak yerine performans göstere bilsin, sürekli bakımlı olsun, evde temizlikçi gibi dolaşıp itici hale gelmesin!

Haftada 10 santimlik veya hatta altındaki ebatlarda penisi, pardon cüppülü ile 1 kez seks yapıp onu da 3 dakika zor tutan adama kadın değil temizlikçi ister. Nasılsa kadının kadınlık yönünü tatmin edecek, doyuracak cinsel güce sahip olmadığı için, kadının da kadın gibi cinsel arzulu olması işine gelmez, kadın yorulsun ki gece yatağa girdiğinde seks isteyecek enerjisi kalmasın, çünkü kadına erkeklik yapacak erkek gücüne ve yeteneğine sahip değildir!!!
Evlenilesidir.
Ev işi yapmanın sadece kadınlara ait olduğunu düşünmeyen erkektir. Bu düşünce tarzı nadir görüldüğü için tebrik edilmesi gerekir.
kesinlikle güvenilmeyecek kişilerdir.. çünkü yalandır.. evlenmeden önce bu çeşit yalanlar söyleyip kızları kandırdığını sanar.. evlendikten sonra hiç birini yapmaz.. o legen götünü koyduğu yerden kaldıramaz ve anca balkon göbeğini büyütür.. bekarken yemekcik yapsa bile evlendikten sonra yapmaz, ütü yapsa bile evlendikten sonra yapmaz çünkü nasıl olsa kadın yapıyor ne gerek var onlara dimi ama.. işleri güçleri yalan yalan başka da bir nane bilmez bunlar.. kızlar sizde hemencik kanıp inanmayın bu mallara adamı hasta etmeyin.
Yemek yapar , temizlik yapar, bulaşık da yıkar... Yani yapardım zamanında...

Ama artık ailemleyim, çalışıyorum pek zaman kalmıyor...

Bazen ütü yapmaktayım, anneme yardım amaçlı...
şu zamana kadar çok şükür hiç yapmadığım olay.
iyi bulaşık yıkarım bir de müzik acıp hem yıkar hem de koparım.
görsel
Yemek yapabilirim.

Kimsenin ütüsünü özellikle gömlekte beğenmediğim için ütümü kendim yaparım.

Bulaşıkla aram hiç yok. Zamanında öğrenciyken garsonluk yapmıştım. Orda tiksindim.

Ev süpürme viledalama falan bunlar basit iş.

Çamaşır yıkamaya kafam basmıyor. Renkli beyaz ayrımı falan. Bikaç kıyafetin renklerini karıştırıp mundar ettiğim için eşimle çamaşır olayına girmememi kararlaştırdık.

Kimseye kendimi beğendirmeye ihtiyacım yok. Liseden beri evde yalnız yaşıyorum diyebilirim.

Bir nevii mecburiyet benimkisi.
tek başınıza yaşıyorsanız mecbursunuzdur.
peygamber efendimizin sünnetini yerine getiren mübarek adamlardır.
bu adamlara hep özenmişimdir. ama elden ne gelir. perde asmak dışında pek bir halta yaradığım yok. adamlara kılıbık falan deyip günaha girmeyin.
annesinin iyi yetiştirdiği erkektir , hayatı rahatlıkla paylaşabilirsiniz .
(bkz: fark ettiysen çabuk ıslandı)