bugün

Hayatımda tanıdığım insanlar arasında en bencil top 10 liste başını hala kimseyi kaptırmamış olmasıdır. A.q ekmek poşetine bile "senin ekmeğin- benim ekmeğim" yazılır mı lan? Balık alıp pişirmişiz, 23-24 yaşında adamlarız, "1 balık sana, 1 balık bana" diye bir o tabağa, bir bu tabağa balık sayılır mı lan? Sofrada sen ona ekmek uzattığında "ama o senin ekmeğin" denir mi lan? Duvara yazı yapıştırıp "senin bulaşıkların-benim bulaşıklarım" diyerek bulaşıklar köşe köşe ayırılır mı lan? Kavga ettiğin arkadaşının arkasından "ben o şerefsizi evimde misafir edip, 2 yumurta kırmıştım" denir mi lan. Olum seni hala unutamadım lan. Hayatımı siktin, insanlardan nefret ettirdin lan. Şimdiye kadar evlendin mi bilmiyorum, ama evlendiysen Allah o kadına sabırlar versin birader.
lisedeyken kurulan hayalleri bitiren,mal tabiri cuk diye oturan tiplerdir.genellikle yurt ortamında kısa bir sürede kaynaşılıp,umutlarınızın ve hayallerinizin de baskısıyla elin adamlarıyla eve çıkarsınız ve ilk ay ufak tefek sorunlarla başlar olay.derken bir bakmışsınız nefret edlilir bu yaratıklardan...sebeplere gelince,odanız varsa ziyaret mekanı yapılabilir bu ayılarca,gece yatırmayabilirler,bulaşık yemek gibi olası çatışma potansiyelleri için kaftan biçilmişlerdir,tuvalet temizliğide önemsizdir bunlar için,birde para konusunda genellikle geçirgen yapıya sahiptirler...uzun lafın kısası önce saygı yoktur bu insancıklarda...
el havlusuyla taşaklarını siliyor olması.
Alaaaah kardeşim benim de derdim var diyordum senin entryi okuyunca vay be ne dertler var dedim. Hocam ne idüğü belirsiz kişinin eve girmesi senin açından çok fena bir durum. Kanka hemen evden çık veya o adamı kov gitsin ilerde sıkıntı çıkar bak benden söylemesi.
Ev arkadaşım olması,aynı evi paylaşıyor olmamız.
Bulaşık, çamaşır, koku, kıl, yemek, eve arkadaş atma, siz uyumaya çalışırken evde okey ve batak partilerinin verilmesi, yoğun sigara dumanı.
sikimsonik müzik zevkini tüm eve hakim kılması. gece gölgenin rahatına bak ne amk.
Çok sebebim vardı. Bende nefrete varan duygular oluşturanlar oldu. Öğrenci evini cümle içinde duymaya bile tahammülüm yok artık.
surekli her boka uff puff yapmasi, saçma salak duygusal tripler, her konuda yalan soylemesi, eve giren disi sinege bile sarkmasi, surekli bişeyler dikte etmeye calismasi, uykudan uyandirip hadi sunu bunu yapalim demesi dahasi o işleri yapmamak, sabahin korunde uyanip hayvan gibi muzik acip sikimsonik sesiyle sarki söylemesi, para muhabbetlerinde tam bir yavsaga donusmesi kılı kırk yarmasi, agresifim kompleksliyim tavirlari buna rağmen kavgada ayaklarini gotune vurarak kacmasi ama sorsan full kontak yapti. gotlalesi gibi bi tiple ayni evde kalıyorum sozluk. ama az kaldi evden ayrilirken bunlari tokat gibi vurucam yüzüne daha anlamazsa o tokatlari fiile donusturucem. rahatladim yea. yasasin uludağ sözlük!
aynı banyoyu, aynı mutfağı, aynı tuvaleti kısacası aynı evi paylaşmak zorunda olmak..
köpeğime çamaşır suyu içirmeye çalışması.
Sözlükte yazdıklarınızı görüp sizden gizli her gece tuvalete diş fırçasınızı sokup tekrar yerine koyması.
En iyi ev arkadaşı, hiç olmayandır.
- Eve memlekette ne kadar erkek varsa sokması,
- Ev eksiklerine gelince para yok deyip bilmem kaç liraya gözlük alması,
- Temizlediğiniz mutfağa, temizlik bittikten sonra pişkin pişkin gelip yerleşmesi,
- Kendi odası dururken mutfakta ders çalışması ve her yeri batırması,
- Çok temizmiş gibi sağda solda benden pasaklı diye bahsetmesi,
- Bencilliği,
- Evden kovduğunuz halde gitmemesi,
- Kendi yetmezmiş gibii eve habersiz misafir çağırması....

Ne kadar pislik varsa yapması.

Katil olmamak işten bile değil.
orospu çocuğu olması.

saydığınız nedenlerin hepsi bir orospu çocuğu kriteridir.

ben onu rahatsız etmeyeyim diye öğlen vakti bile parmak ucunda yürüyorum dinlediğim müzikleri hep kulaklıktan dinliyorum.

orospu çocuğunun bana yaptıklarının haddi hesabı yok.

1 hafta önce terkettim evi ona söylemeden.

bir de mesaj atmış kanka bir helalleşseydik diye.

haram olsun orospu çocuğu. yanına kar mı kalacak zannediyordun amına koduğumun evladı.

şerefsiz yavşak.
güncel Önemli Başlıklar