bugün

evet vardır öyle bir yazar tanıyorum ben onu. bu yazar filozof, psikanaliz aynı zamanda hafif ruh hastası biridir.pek sık sık takılmaz sözlüğe.işte vücuduna thc maddesi girdiğinde uğrar sözlüğe.sanal ortamda belirli kalıblara bürünmüş bireyleri analiz eder.onların açtığı entry gördükçe toplumun içine düştüğü amaçsızlığı görür.bu duruma hem üzülür hemde kendini şanslı hisseder onlardan biri olmadığı için.kadınların sadece cinsel obje olarak görüldüğü bir dünyanın parçası olmak istemez bir erkek olarak.şovenist ve faşizan tipleri yadırgamaz acır sadece onların bilgisizliğine.kemalist-islamcı kavgalarına sahit olur susar konuşmaz.üniversite düzeyine gelmiş ama lümpen gibi yaşayan asalakları gördükçe üniversite yaşantısından soğur.sanal ortamda devrimcilik oynayan aptalları gördükçe daha da sıkı sarılır marksizme.bazen sokakta yürürken dışarıda akan yaşamı izler ve bir anlam veremez.insanlar arasındaki nakit ödeme ilişkisinden midesi bulanır.yakışıklıdır ama kadınlardan nefret eder.bakımlıdır ama metroseksüel değildir.deistir kendisi ama öküze tapanların bile, dini inancına saygılıdır.kısacası adam gibi adamdır.
başlık sıçacak yazardır.
(bkz: başlık sıçmak)
(bkz: su içtikten sonra entry giren yazar)
esrar içmeden iki kelimeyi bi araya getiremeyen, kerameti otta arayan yazardır.
(bkz: akp nin ülkeye kazandırdıkları)
(bkz: ottur günahı yoktur)
(bkz: vur dumana gel imana)

gibi bakınızlar da vereblir. nerden mi biliyorum? bi arkadaş...
(bkz: dumanlı entryler)
Çikolata vermek istediğim yazardır. Sarelle hemde 500 gramlık cam kavanozda.
sözlüğün vizyonunu genişleten yazardır, bilgilendirici, neşeli entryler girer.
başlık sıçacak değil gayet sağlam entryler girecek yazardır. birkaç tanesini biliyorum, boş bir şeyler yazıp, saçma sapan yazdıklarını hiç görmedim. ayrıca esrar zihni açar bu da gerçektir.

(bkz: orhan gencebay)
--spoiler--
adam kalktı, adam şaşkındı, kimdi gece ruhuna giren? hatırlamadığı geçmiş otuz saniye kadar kısa neden? aldı bi nefes, düşüslere dedi kes! o da uzadı kıvrıldı birkez daha. daha öncekilerden farklıymış gibi aynı bir defa daha bırakırım nasıl olsa dediyse de on saniye sonra kafası döndü baktı güldü elindeki boka.
--spoiler--