bugün

doğru olabilirdir, daha önce de program başına 7 bin tl alıdığı söylenmiştir. o para o işe fazladır.
gayet normal bir durumdur. getirisi çoktur. esra erol saatlerce insanlara o tv kanalını izletmekte. lise mezunu olması bir şeyi değiştirmez. o zaman en çok parayı ordinaryüs kazanmalı dünyada.
kıskananlar çatlasın hacıı. izlemeyin o zaman. artık nasıl izliyorsanız, yakında seren serengil'li versiyonu da geliyor ekranlara.

siz hala sözlükte ağlayın aq.
yurdum insanı ekonomik şartların ağırlığı altında inim inim inlerken, esra ablamızın her gün şen şakrak olmasının temel nedenidir. allah ziyade etsindir. gözümüz yoktur.
esra erol'u, her ay evlendirebilecek paradır.
peşin ödense, 140 bin lira ile ev alınabilir.
Daha iyi ev almak isterse, parasını toplar yılda 5-6 defa evlenir.
insanlar talip oldukça ve program reyting aldıkça, esra erol daha fazla evlenecektir.
gelir dağılımındaki adaletsizliğin sonucudur. esasında fakirliğin esas nedeni de budur ya zaten.. sırf ekranlarda rahat konuşup, program götürebilen, biraz da göze hitap eden bir kadın diye bu meblağı alıyorsa gerçekten, vahlar olsun...
(bkz: ev kadınlarını küçümsemeyin)
şuramı sızlatmıştım. zira feci kıskandım..
et çürüdükçe larvalar şişmanlar. yozlaşan türkiye için normal bir durum yani.
azdır. beren saat bölüm başı 65 bin tl almaktadır.
bunu duyanların çöpçatanlığa başlatacak olan cümle.
haklıdır o kadar kahkahaya az bile kadın geberiyor yemin ediyorum bide cuma günü gelen alim zaat(!)la atışırken programın yarısı gülmesiyle geçiyor.
işte ekonomik büyüme, insanların refahı artıyor dediğiniz bu oluyor. Bu sistemde, esra erol bu kadar para kazanıyorsa, allah daha çok versin. iktidarı çok sevenler, ekonomik büyümeyi neden hissetmiyoruz diye eksileye dursunlar, paraların nereye gittiği belli. Ahmet amcam, it gibi çalışsın, ayın sonu gelmesin. Akıllı bir kadın, evde kalan hatunlara derman olsun, bu kadar para kazansın. Ahmet amca sen yaşama. Mezarda bakkal borcunu öde diyemez.
türkiyenin ne kadar sığlaştığının ufak ama götümüze, pardon gözümüze giren sonucudur.
en azından iyi bir amaç için bir program yapıyor * ve o parayı kazanıyor dediğim olay ve ardından recep tayyip erdoğan'ı düşünüp yaptıklarını ve kazandıklarını, benim dünyam karardı. ben ağlamaya gidiyorum gençler. öptüm. kib.
az bile kazanmaktadır.
oradakilerle bana 1 milyon lira verseler uğraşmam amk.
keban barajı giresiceler. elektirikmiş.
Turkiye de calisanin bes parasiz gezdigi bir bok yapmayanin da para sictiginin kanitidir.
Cumhurbaşkanının maaşı bile 38.000 tl dir esra erol o parayla utanç duyabilir kendi parasıyla rezil olabilir neden cumhurbaşkanı lan borumu !?! dur.
pezevenk olmaya niyetlendirmeyi sağlayacak cümledir.
insanlığın düştüğü içler acısı durumu özetlemektedir. bir de bu kadın göz önündeki örnek. bunun patronunu düşünsenize. yayın kuruluşlarının patronlarını düşünsenize. ne paralar kırıyorlardır kim bilir? bizim başbakan da anca çıksın "her üniversite mezunu iş bulacak diye bir şey yok" desin dursun. doğru, her üniversite mezunu iş bulamaz. hele de böylesine kültürlü! zeki! ahlaklı! kültürlü! insanlar dururken bize asgari ücretli bir iş düşer mi lan. manyak mısınız siz!
pezevenklerin maaşlar o kadar yükseldi mi?
başlık parasından da kazanıyor olabilir.
yurdum insanı ayda 750 tl asgari ücretle evinde taş pişiriyor. tv alemi gününü gün ediyor. bir memlekette çalışan her nerede olursa olsun bu kadar uçurum olur mu. esra erol şayet ayda 140 bin tl alıyorsa kazandığı para normal mi vatandaş bu kadar açken gırtlağından rahat geçiyor mu. kafasını yastığa koyduğu zaman rahat uyuyabiliyor mu. bu soruyu önce kendine sorsun. bizim memleket her şeyi abartmada ustadır, aldığı paraları hak etmeyen yüzlerce insan var. insanımız bunları şımartıp söhret yapıyor suç bizde.
pezevenklik emek ve kazanc bakimindan basi ceken meslek grubundandir medyatiklikte yanina bir sifir koymus.
En kolay para kazanma şeklinin oynamak olduğunun kanıtıdır.