bugün

asgari ücretin hala 1300 tl olup olmadığı tartışılan bir ortamda 3 milyon tl yi 45 sn de kazanmaktıır.
hem de herhangi bir vasfa ehliyete sahip olmadan.
bu asgari ücretli hiç yemek yemese içmese 192 yılda kazanıyor.

bu ülke nerede yanlış yaptı amk.

http://www.milliyet.com.t...on-lira--magazin-2182808/
gerçek manada hiçbir vasfı olmayan bir insanın 45 sn de 3 milyon kazanmasıdır.

hiçbir özelliği yok,

ses yok,

güzellik yok,

oyunculuk yok,

herhangi bir konuda benzerlerinden daha üst düzey bir bilgi birikimi veya genel kültür yok.

yani akşama kadar evde oturan bir kezban bu kadına bakıp,

"yahu benim bundan neyim eksik" dese yerden göğe haklıdır.

ama gel gelelim ki böyle insanlar, bu kadar kolay para kazanabiliyor.
Hayır. 30 yıl + 45 sn'dir.

Edit: espriyi anlamayan basmış eksiyi...
Kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. Bu ülke insanları ne zaman çekememezliği bırakacak bilmiyorum. Hiç umudum yok.
4 kere "obaaa" diyerek 3 milyon kazanmak.

bu ülkede para kazanmak gerçekten çok zor.
akşama kadar evlilik programı izleyip yemek yapmayı unutan kadınlar için bir alternatif sunmak gerekirdi. o da oldu işte.

-koca işten gelmeden obaaa!
türkiyede evlilik programı izleyen kitleler olduğu sürece kazanmaya devam edeceği paradır bizene ayrıca.
ölümsüzlük satın alınsa onu da alacaklar.
Ülkemizin içler acısı durumunu gösterir, ne olduğu belli olmayan, ne işe yaradığı, ne iş yaptığı belli olmayan sadece cahil, cühela takımına aptal bir program hazırlayarak ünlü olmuş ve cukkayı indirmiştir, helal olsun böyle ülkeye böyle program ve reklam denilir fazla söze gerek yok afiyetle yiyin makarnanızı.
türkiyenin nasıl boş konularla uğraştığının astronomik kanıtıdır.
artık kafaların değişmesi şarttır.
yalandır.

kimse esra Erol'a 3 milyon vermez.
onun yerine Amerikalı ünlülerden herhangi birini oynatabilir ve ortalığın hmına koyardı.

bunlar hep reklam kokan hareketler.

hem makarna firmasının reklamını yapıp, hem de kendisinin çok değerli biri olduğu algısını yaratıyor.

geçmişine bakınız her projesinde milyonlardan bahsedilen haberler.

boşverin bu işleri. siz de inanarak güldürmeyin bari kendinize.
Pompa haberdir. Kamuoyunu yoklama tadında. Aklı başında hiçbir firma 3 milyon vermez.
reklam için aldığı ücret ve reklamın saçmalığı bir yana; Esra Erol bir açıklamasında, formunu korumak için ekmek, makarna ve pilavdan uzak durduğunu söylemişti... bu durumda makarna reklamında ne işi var?
sen yazana kadar gitti 3 milyon bu kadar basit.inanmıyorum bu kadar paralar saçıldığına tamamen magazin uydurması esra erol virali
Vay anasını dedirten kazanç.

Pardon obaaaa demeliydik gerçi.
(bkz: ülkenin özeti). Gemisini yürüten kaptan.
nobel ödüllü prof. aziz sancar da 3 milyon tl aldı yanlış hatırlamıyorsam.

ay başı maaşını 4 gözle bekleyen insanlar hala gelmiş burda " kıskonmoyon ya size nö olduğu porodon" diyenler var.
bize giren çıkan neymişmiş falan. burda yapılan bir tepkidir, adalet mekanizmasını sorgulamaktır.

belki çok basit dişe dokunur birşey değil ama en azından ot gibi yaşayıp tepki vermemekten iyidir.
memleketin değil dünyanın düzeni bu maalesef. obaaa, sonra hop villaaaa http://www.gayrimenkulhab...category/villa-projeleri/ onların zenginliğide bizim çenemizi yorar.
ya diyelim yalan. 3 trilyon almasın da 1 trilyon alsın. aha gönlümden 2 trilyon indirim yaptım. şimdi soruyorum 1 trilyon az para mı lan?
Unlu gozuyle baktiginiz insanlarin ne kadwr bos isler muduru oldugunun dacbir kanitidir aslinda. Abicim obaa diyerek parayi goturen biri daha tanimadik ulkecek tebrikler.
Beni hayrete düşürmüştür. Nasıl ya...para kazanmak, milyoner olmak o kadar kolay. Mı. Vardı ya nefes filminde "45 saniyede kahraman olursunuz, 45 saniye". Kadın 45 saniyede milyoner oldu. Peki biz para üç kuruş para kazanmak için niçin o kadar uğraşıyoruz. Biz bir anlamı olmayan kelimeyi söylediğimizde neden bize para vermiyorlar. Yok, yok biz boşa yaşıyoruz.
(bkz: atom fiziğine de profesörlüğüne de lanet olsun).