bugün

bayağı yakışıklı bir abimiz.
kont drakula'ya benziyor. bazen yarasa olup uçacak sanıyorum.
kuru kapçık. sinirim bozulurken kamçılamak istiyorum.
hayatımda görüp görebileceğim en boş kadındır.
Beyaz dua evi çocukları kitabı'nın yazarı. Kitabı güzeldi, kendisini bilemem.
bos guruh insanimsi. gereksiz düşünceler belirten dinlenilmesi sonucu sinirleri alt üst eden kişi.
bir psikolog ya da psikaytri ile anlasmasi olduğunu dusunuyorum. yoksa bu kadar sinir edici cümleler kurabilecek bir insan,evladi daha olmadiginu düşündüğüm kadin.
Dün bu hatunun ne gibi pisliklere imza attığını kaçıranlar için gelsin.

http://www.hurriyet.com.t...idget_id=8494003259111196
Kalbi yüzüne yansımış bir insan evladı. Vurmayın artık lan.
peçeteden kendi imkanları ile doğmuş.
Bomba kesin mit isidir. Bu ara fazla illagal takiliyolar zaten tirlar falan. bazi insan olamamis gazeteciler durmak yok yalamaya devam.
bence de tek eksiği vardır. bulması dileğiyle...
Bir ülkenin başına gelen en cins iki kişilikten biri. Bunu canlı yayına çıkarana da, bunu bir şeyler biliyor diye dinleyene de yazık.
tarih herkesi hatırlamaz, kuşkusuz kendisini de hatırlayacak ama nasıl?
allah korkusu olsa idi ölüler üzerinden siyaset yapar mıydı?
kuran'a inansaydı haksızlığı göz ardı eder miydi bilmiyorum lakin başındakine bakıp kişiyi mümin yerine koymayı bırakalı çok oldu çok.
Eşek gözlü oluşundandır ilgini çekmesi.
(bkz: marjinal müslüman) denince akla ışid değil, esra elönü'nün gelmesi ilginçtir.
tesettür modasının esaretindedir.
ülke tv'de arafta sorular programını yapan ve yöneten aynı zamanda çok farklı bir kişiliği olan ve babasının imam olduğunu bildiğim gazeteci yazardır.
Bir tanrı varsa ve ciddi ciddi cennet ve cehennemi yaratmışsa bunu cennete koyacaksa... öyle tanrı mu olur lan! Düşünsene, esra elönü'yü cennete koyan bir tanrı... yazık la kimin tanrısıysa.
Allahim affet ama bu kadının suratı cok korkutucu.yılan gibi.
gerçi soylemleri de yılan,vatan haini gibi olduğundan tip odaklı yılan benzetmem günah olmaz heralde.
"ışidli mücahitlerle sevişmek cihaddır, cenneti garantilemektir." diye bir tweet atmamış. dolaşan capsler fake.
çok gülüyorum buna ben. bide haşa peygamber gibi konuşmuyor mu onu yapan cennete gider vs diye.. bakalım hesabını nasıl verecek ahirette.
"ışidli mücahitlerle sevişmek cihaddır, cenneti garantilemektir." şeklinde bir tweet atmıştır ya da atmamıştır bilinmez ama ola ki atarsa kimsenin şaşırmayacağı bir kimsedir.

kimsedir zira kişiliğinin olmadığı gayet açık bir şekilde ortadadır. o yüzden kişi değildir.
turbanlilardan nefret ettiriyor. marjinal olacagim diye uc kurusluk akli ile dini etiket yapmis kullaniyor.
bu kadinlar ulkede itibar gorup para kazaniyor. tipki ruhat mengu gibi pakize suda gibi. ne farklari var.
biri laik biri dinci.
ışid lilere mücahit diyen, hepsine tek tek vermek isteyen kevaşe.
akapelidir prim verdirmeyin şunlara
benim bu entriyi yazmam dahi para olarak dönecek buna.