bugün

ben aynısını bi arkadaşıma sattım. çok memnun.
- geçen sezona göre bu sezon çok kötü geçti.
- bana gelişi zaten x TL.
- bugün siftah bile yapmadık.
- bu ay kirayı geciktirdim.
- işler çok kötü.
patron yok sonra gel.
100 liradan 25 liraya düştü.
Böyle bir başlık nasıl şimdiye kadar açılmamış hayret doğrusu.
Bu başlığı sevdim.
Kurtarmiyo Ablam.
2 yıl garantisi var. Nah var gidiyoz suç sizde diyosunuz oçlar!
onun modeli öyle giydikçe açılır.
Uşak'ta özel bir bitkisel şampuan arıyordum saçlarım için. Birçok kozmetikçiye sormama karşın bulamamışken dükkanın birine daha girdim ve satıcıya yine aynı şampuandan sordum. Bana o markadan olmadığını ancak yeni gelen bir ürünü önerebileceğini, çok yararlı olduğundan falan bahsetti. Benim tereddütlü olduğumu ve tanıdıklarımdan deneyip de önerenler olmadığı için almak istemediğimi görünce bana bu ürünü 5 yıldır kullandığını ve çok memnun olduğunu söyledim. O sıra gözlerim adamın kafasına kaydı. Kafamda çelişkiler uçuştu hemencecik orada:

-Adam keldi ve kalan vazo görünümlü saçları da bakımsızdı.
-Az önce bana yeni geldiğini söylediği ürünü nasıl oluyor da 5 yıldır kullanıyordu?

Hayırlı işler diyerek ayrıldım.
bu kadar ucuza satanı bulamazsın.
Abi taze bitti ama geçerli bi yalandır yok yoktur bu abimi zde.
Aynısını ben kullanıyorum 4 senedir . Hiç sorun yaşatmaz. Sıkıntı olursa getir abim hemen değiştiririm.
valla siz düzgün birine benziyorsunuz size x tl olur.
hesap makinesinde rastgele işlemler yapıp "ağbi valla en son bu olur" demek.
Sen iyi bir ablaya benziyorsun, 100 değil sana 10. Wow Sherlock ne analiz ama Nasıl da anladın iyi bir insan olduğumu hemen.
Yalanım varsa şurdan şuraya gitmek nasip olmasın güzel abim.
herif olmazsa gel ben her zaman burdayım diyor.

ertesi gün gidiyoruz herifin yerinde yeller esiyor.
Sen 10 daha ver öyle olsun. Tamam senin istediğin olsun al... 10 daha ver fitiz.

Giydikçe açılır.

Yeni sezon malları bunlar. Tabanları hep ital. ( külliyen yalan )

taze kardeşim sapına baksana. ( saplarına su dökülmüş kurumasın diye. )

Hepsi bir milyon ( hiç bir zaman hepsi 1 tl olmuyor. )

Parfümün zaten orjinalini alsan aynı koku. Neden daha çok para veresin abicim ? (Kalıcı ve teni tahriş etmediği için olmasın )

Bak % 20 iskontoyla 30 lira olur. Akşam pazarı gibi düşün. Hahaha ( iki katına sattı... )

Dükkanın önünü süpüreceksin ki esnaflığın belli olsun. ( çırağa söylenen en cafcaflı yalan. )
bozuk yok valla.
Abiciğim valla cok yakıştı be. Yemin ediyorum bu beden tam oldu yani. (Bi sike benzemedi)
(bkz: bu halıyı dokuyan çocuk kör oldu)
(bkz: hastane masraflarını karşılamak için satıyoruz)
(bkz: bozuk yok)
-abi son -x- tl ye bırakırım o da sana. valla maliyetini kurtarmaz siftah olsun.
-kardeş o maldan şu an yok ama haftaya gelcek. gir bak içerden başka beğendiğin modeller varsa onlardan verelim abicim.
vallahi 5 tl kazanıyoruz.

ulan her boktan 5 tl mi kazanır bu yalancı mahlukatlar?
beğenmezsen geri getir abla, aha yerimiz belli yurdumuz belli.